Samsung'un yeni monitörleri tanıtıldı!

Samsung'un yeni monitörleri, iyi oyun ve eğlence içeriği için kaliteli bir görsel deneyim sunuyor.

Central Station 7 Serisi ve 5 Serisi

Central Station 7 Serisi ve 5 Serisi
CA750

Central Station 7 Serisi ve 5 Serisi

Samsung'un Central Station S7 Serisi ve 5 Serisi monitörleri, kullanıcının her seferinde birçok kabloyu takma ve çıkarma zahmeti olmaksızın bir dizi başka cihaza kolaylıkla bağlayabilen hub'lar gibi çalışırlar. İlk kurulumdan sonra kullanıcı LAN ve ses kablolarını Central Station'a bağladığında, sistem kullanıcı tekrar bağlandığında anında kullanıma uygun olacak şekilde hazırlanır; Kullanıcının yapması gereken tek şek dizüstü bilgisayarını tek bir USB bağlantısı aracılığıyla Central Station'a bağlamaktır. CA750'nin kendine özgü bir özelliği de otomatik kablosuz ağ tespit seçeneğidir.

CA750 ve CA550 küçük dizüstü bilgisayar ekranını, LED arka ışıklı ve üstün görüntü kalitesine sahip, 23 veya 27 inç büyüklüğünde bir ekrana dönüştürerek görüntülerin rahatlıkla izlenmesine katkıda bulunuyor. Monitör HD 1920x1080 çözünürlük ve şimşek hızında piksel tepki süresi (2 ms) sağlayarak gölge bırakma veya iz oluşumunu önler. Samsung'un Mega DCR teknolojisi kontrast seviyesini bire bir milyonun üstüne çıkarır, her türlü çoklu ortam içeriğine gerçek hayata benzeyen bir derinlik ve canlı renklerle gösterir. Central Station'ın ergonomik iki eklemli tasarımı ekranın yükseklik ve eğiminin kolaylıkla değiştirilebilmesini sağlar. Otomatik Konfigürasyon özelliği, kullanıcının dizüstü bilgisayarı ve Central Station USB üzerinden bağlı olduğu takdirde iki cihaz arasında ekran çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlar.

CA750 ve CA550, Central Station'ın sunduğu birçok giriş ve çıkış seçenekleri arasında, kullanıcının veri aktarımını USB 2.0 teknolojisine göre 10 kat daha hızlı yapabildiği ve mobil cihazları geleneksel elektrikli şarj cihazları kadar hızlı şarj edebildiği USB 3.0 teknolojisini destekliyor. Bu kadar güçlü olmasına rağmen sistem kullanıcıların enerji tasarrufu yapmalarını sağlayan özellikleriyle Energy Star and EPEAT Gold ödüllerini kazandı. CA750 kablosuz çözümü, kablosuz teknolojiler arasında en yüksek hız ve en az enerji kullanımını sağlar. Buna ek olarak, bu monitörler dizüstü bilgisayarın bağlandığını otomatik olarak algılar ve bağlantı kesildiğinde otomatik olarak kapanır. Sistemin Eco Saving modu kullanıcılara enerji tüketim seviyesini üç seçenek arasından seçme şansı veriyor: Kapalı, yüzde 25 ve yüzde 50 – bunun anlamı kullanıcıların sistemin enerji maliyetini yüzde 50'ye varan oranda düşürebilecek olması.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Herkeze selam ,
Ben PES11 gibi güçlü oyunları takılmadan oynamak istiyorum.Ancak monitörüm kötü olduğu için oynayamıyorum.Hem Monitör hem TV Olarak Kullanabileceğim 200-250 TL Arası 3D Özelliği falan olan güzel bir monitör var mı? Varsa link atabilir misiniz ? Teşekkürler

güzel reklam..

200-250 tL ye 3D bulamazsın:)) o fiyatlara 2D ile devam.....

Herkeze selam ,
Ben PES11 gibi güçlü oyunları takılmadan oynamak istiyorum.Ancak monitörüm kötü olduğu için oynayamıyorum.Hem Monitör hem TV Olarak Kullanabileceğim 200-250 TL Arası 3D Özelliği falan olan güzel bir monitör var mı? Varsa link atabilir misiniz ? Teşekkürler
-------------------------------------------------------------------
:)) arkadaşım sen bırak o fiyata 3d yi hd falan bulabilirsen sen bana link at :) ama full hd isterim :D :P

200'ü veren 500 daha verir alır :)

Takılarak oynamanızın nedeni monitör değil sistem bileşenlerinden kaynaklanmaktadır. Sisteminizi güncellemek daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Samsung SA950 monitörü nerden alabilirim, yeni oldugundan hiç bi yerde satisi yok, yurt disindan filan siparis verecegim bi yer bilen varmı_?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir