Samsung: Dedikodular artmaya devam ediyor

Samsung'un yeni cepleri ile ilgili dedikodular durmuyor: şimdi de 7 farklı model konuşuluyor...

  • Halil Mollaoğlu
MWC: Dedikodular artmaya devam ediyor
Yeni Samsung cepler: S3310, B5702 ve S5050 (soldan itibaren).

Yeni Samsung cep telefonları hakkında dedikodular durmak bilmiyor. Gerçekleşecek olan MWC etkinliğinde (16 - 19 şubat arası) yedi farklı modelin daha tanıtılması bekleniyor.

Dün yayımladığımız haberde 12 Megapiksel kameralı ve zum özelliği olan cep telefonları hakkındaki dedikodulardan bahsetmiştik. Şimdiyse Kore kökenli internet sitesi mobil.idnes.cz yeni resimler ve dedikodularla ortalığı karıştırdı. Bu seferki cihazlar teknik özellikleriyle dikkat çekmeyecek, zira daha çok giriş ve orta seviyeye hitap ediyorlar. S5050 ve S3310 ismindeki iki telefonların 3,2 Megapiksel, C5212 ismindeki telefonun ise 1,3 Megapiksellik kamerası var. Böylece çift SIM kartlı B5702 ile beraber beş adet giriş seviyesi cep telefonu ortaya çıkmış oldu.

Kendine has App Store ve Android cep telefonu
Samsung'un MWC etkinliğinde yukarda belirtilen cep telefonlarının yanında Mobile Application Store isminde bir yazılım mağazası duyuracağı ortaya çıktı. Ayrıca unwiredview.com'a göre Android işletim sistemini baz alan bir cep telefonu da çıkmak üzere.

Samsung dedikodular hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

3,2 megapikseli anladımda 1,3 artık cıkmamalı.

aynı modeller aynı özellikler aynı tarz falan filan...

"Bu seferki cihazlar teknik özellikleriyle dikkat çekmeyecek, zira daha çok giriş ve orta seviyeye hitap ediyorlar."
Samsung'un üst seviyeye hitap eden cep telefonlarında bile çok önemli 1-2 özelliği hep eksik bıraktığını biliyoruz. Bunlarda kaç özellik eksiktir kimbilir..

bu ne ya hep aynı tarz tasarım .. sıktı

Teknik özellikleriyle dikkat çekmeyecekse şarjı ne kadar gider bunların, 6 saat falan mı? Teknik özellikleriyle dikkat çeken modellerinin 1 gün gidiyo da ondan diyorum..

HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM ABİ

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play