Samsung E-Kitap uygulaması büyüyor!

Samsung'un E-kitap uygulaması, sunulan ücetsiz kitaplarla büyüyor. İşte ücretsiz sunulan yayınlar...

Samung E-Kitap uygulaması büyüyor!

Samsung Electronics Türkiye dijital Dünya'da yapmış olduğu yenilikler ile dikkat çekiyor. Samsung'un Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği Samsung e-Kitap uygulaması her gün genişleyen içeriği ile dikkat çekiyor.

Dergi okumak artık daha kolay

Farklı sektör ve ilgi alanlarına yönelik yayınlanan 17 dergiyi Samsung e-Kitap uygulaması ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Yüzlerce kitaptan oluşan arşivi ile kullanıcılarına dijital ortamda kitap okuma zevkini sunan Samsung e-Kitap uygulamasında 5 tane kitabı da ücretsiz indirmek mümkün.

Samsung e-Kitap uygulaması hakkında konuşan Dijital Pazarlamadan Sorumlu Eren Kumcuoğlu "İçerisinde kitapların da yanında onlarca dergi, katalog ve gazeteye de ulaşabildiğiniz içerikleri ile Samsung e-Kitap sayesinde sanal ortamda kitap okumanın zevkine varabilirsiniz. Kullanıcılarımıza ilgilendikleri her alanda yayınlara ulaşmalarını sağlamak öncelikli hedefimiz bu bağlamda da Samsung e-kitap uygulamamızı her gün eklenen yayınlar ile genişletmeye devam ediyoruz. Hâlihazırda sunduğumuz kitaplara ek olarak önümüzdeki günlerde ekleyeceğimiz yeni kitaplar ile de kütüphanelerini mobil olarak yanlarında taşımalarına olanak sağlayacağız" dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

markette bulamadım nereden yükleyebilirim?

Ne sitesine girebiliyorsun ne üye olabiliyorsun. Nereye tiklasan calismiyor, cok guzel calisma olmusi Bravo(!)

sanki kitap okuyan varda e kitap haberi yapıyorlar :)

Barkod yardımıyla Galaxy s2 ye indirdim. I7500.apk uzantılı bir dosya indirdi. Çok az sayıda içerik var ve 17 dergiyi ücretsiz okutması diye bir şey söz konusu değil. 5 tane ücretsiz hakkınız var demişler, o dolduktan sonra program hiç bir işe yaramıyor, çünkü satın alma diye bir seçenek bile yok.

Programı indiroid'den indirme seçeneği de var, ancak Android markette çok sayıda kullanıcı kötü geri bildirim göndermiş. İndiroidin kurduktan sonra geri kaldırılamadığından ve bir işe yaramadığından söz etmişler.

yahu program varda bi tane Allah rızası için türkçe kitap yok

türkiyede o kadar çok atanamayan ögretmen var ki samsung cep telefonlarınde e-kitap olarak kpss setini oluşturup yayınlasa inanıyorum müthiş satış grafiği yakalar amerikada buna benzer uygulamalar var ve yerinde ve pratik uygulamalar türkiyede nedne olmasın samsung için iyi pazar türkiye bu ve benzeri uyuglamaları yapması gerek geleceği adına yoksa e book diyoruz fakat 1 tane türkçe kitap olmadıkdan sonra ne işe yarar

evet arksadaşlar bende hak veriyorum bu e kitap olayına neden bir türkçe kitap yok

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play