Samsung Galaxy A serisi yakında geliyor!

Samsung Galaxy A serisi yakında duyurulacak. Peki yeni Galaxy'ler ne sunacak, nasıl olacak?

Samsung Galaxy A serisi yakında geliyor!

Samsung Galaxy A serisi akıllı ceplerin yakında Samsung tarafından resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bu serinin en büyük iddiası, Samsung'un yeni amiral gemisi cebi olan Galaxy Alpha'daki özellikleri, daha hesaplı cihazlara da getirmek.

Samsung odaklı site SamMobile'a göre, A serisi tüm cepler LTE özelliğiyle gelecek. Bu da demek oluyor ki bu serideki en alt seviye cihaz bile 4G özelliğine sahip olacak.

Sızan fiyat bilgilerine göre, Galaxy A3'ün yurt dışı fiyatı 350-400 dolar arasında olacak. Orta seviye Galaxy A5, 400 ile 450 dolar arasında bir fiyatla gelirken, üst seviye Galaxy A7 muhtemelen 450 ile 500 dolar arasında bir fiyata sahip olacak.

Sızan ilginç bilgilerden biri de, Galaxy A7'nin, diğer iki model kadar dünya çapında piyasaya sürülmeyecek olması. Yani Galaxy A7 sadece bazı ülkelerde piyasaya sürülebilir. Amiral gemisi Galaxy Alpha'nın satışlarını azaltması endişesi, buna sebep olarak gösteriliyor.

H. Hüseyin Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yine de pahalı daha iyi standartlarda olmalı

bu nedir ya samsung dakikada bir telefon çıkarıyo saçmalık o değil telefonlarının değerini düşürüyo farkında değil samsung herkese sıradan geliyo artık bir iphone öyle mi tek model adamlar rekor kırıyo

komik plastikçi samsung metale geçince çok bişey yaptığını sandı zaten kaliteliler başından beri metaldi. ayrıca o fiyat ne öyle? doğru düzgün güncelleme desteği bile yokken niye bu dandik samsunglara o kadar para verilir?

yeni çöpler geliyor desenize

Samsung'un zaten yeterince fazla alt ve orta seviye telefonu var. Direk "Niye Note 3'ümüz, Galaxy S5'lerimiz alınmıyor?" mantığıyla düşünüp, gerekli sorunları düzeltip sunsa, bir de harika duran isimler verse (Mesela Samsung Galaxy Alpha, güzel bir isim; Ama gidip de Samsung Galaxy A3, A5, A7 falan yazarsan, telefonun ismindeki 'kuul'luk gidiveriyor) gerçekten iyi satılacak telefonlar üretebilecek.

Sen de yorum yaz

 



CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir