Samsung Galaxy E7'nin özellikleri sızdı!

Samsung'un bir süredir konuşulan metal telefonunun en önemli özellikleri, hız testinde göründü!

Samsung Galaxy E7'nin özellikleri sızdı!

Henüz resmiyete kavuşmayan Samsung Galaxy E7'nin hız testi sonuçları, gfxbench.com web sitesinde ortaya çıktı.

Hız testleri sonuçlarının sızması, çoğu zaman teknik özelliklerin de ortaya çıkması anlamına geliyor ve gfxbench'ten gelen bilgiler de bu şekilde oldu. Siteye göre 5,5 inç'lik ekrana sahip Galaxy E7, 1280x720 piksel çözünürlük sunuyor. Dört çekirdekli 1,2GHz Qualcomm Snapdragon 410 işlemci ve 2GB RAM'le gelen cihaz, 12 megapiksellik ana kamerasıyla Full HD videolar çekebiliyor. Galaxy E7'nin ön kamera çözünürlüğü ise 5 megapiksel. Test sonuçları, telefonun Android 4.4.4 ile çalıştığını gösteriyor.

Sızan teknik bilgiler, daha önceki dedikodulardakilerle eşleşiyor. Galaxy E7'nin ne zaman çıkacağı ve fiyatıyla ilgiliyse şimdilik herhangi bir bilgi yok.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Tam samsung adam oldu metalik sağlam telfonlar geliyor dedik gene beceremedi s410 nedir be 5 in te büyük bir ekran samsung'un LG ve Sony'den örnek alması lazım

yine bir çöp.

5.5 inçlik ekrana 720p artık yetersiz diye düşünüyorum.İşlemci seçimi de kötü snapdragon 8xx serisi varken maziye geri dönüş kötü olacak gibi.Orta seviye bir telefon ise fiyatı 700-900 arası bir rakam olucaksa piyasada yer edinecektir.Bunların hepsi birer öngörü suç olarak ama çıkarsa piyasaya bu performansa Alpha gibi fiyat isterse Samsung başarısız olacağı kesinliğe yakındır.Note4 S5 gibi performanslı telefonlarını metal gövdeyle buluşturması daha yerinde olacaktır.

Sen de yorum yaz

 



CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir