Samsung: Galaxy Note 5, erken gelmeyecek!

Samsung hayranlarını heyecanlandıran Galaxy Note 5 dedikodusu, ilk ağızdan yalanlandı!

Samsung: Galaxy Note 5, erken gelmeyecek!

Samsung, her sene olduğu gibi bu sene de Galaxy Note serisini güçlendirmek için yeni bir Galaxy Note 5 piyasaya sürecek. Yeni raporlar, Güney Koreli firmanın Eylül'de düzenlenen IFA 2015'i beklemeyeceğini söylüyor.

Büyük ekranlı bir telefonun prototipi üzerindeki çalışmaları Haziran'ın ortalarında tamamlamak isteyen Samsung'un cihazın ön siparişlerini Temmuz sonunda toplamaya başlayacağı söyleniyor. Samsung'un Galaxy Note 5'i IFA'dan önce tanıtmak istemesinin nedeni ise, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ı tanıtmaya hazırlanan Apple'dan daha çabuk davranmak.

Ancak Samsung'un Mobil ürünler direktörü JK Shin, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan çıkış tarihi dedikodularının doğru olmadığını söylüyor. Yani Shin'e göre Note 5'in çıkış tarihinde Apple'ın herhangi bir etkisi olmayacak. Bu durumda Note 5, ilk başta düşünüldüğü gibi sonbaharda gelecek.

Note 5'in çıkış tarihi konusundaki belirsizlik sürüyor. Note 5'in Samsung'un yeni ödeme sistemi Samsung Pay ile birlikte çıkma olasılığı da var.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Nedir bu telefon tutkusu anlamıyorum

@fuat0935 ayakkabının topuğu vurunca bile yeni aldığın ayakkabıyı değiştirmeyen tipsin

Heyecanlaniran mi ? Nefret ettiren bir haber. Bu nedir ya daha yeni aliyoruz telefonu ama hemen bir ustu cikiyor daha yeni guncellemeleri alamadik ama yenisi cikiyor hemen Note 5 cikinca ne olucak S6 alamayacak guncellemeyi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost