Samsung, Galaxy S21 FE'yi Satışa Sunacaksa, İşte Bu Tarihte Sunacak!

Samsung'un son dönemde en çok beklenen (ve adeta bir bilmeceye dönen) telefonu Galaxy S21 FE'nin tanıtım tarihi belli oldu (gibi...)

  • Ercan Uğurlu
Samsung Galaxy S21 FE Tarihi Belli Oldu!

Samsung'un şu sıralar en çok beklenen telefonu bir sonraki amiral gemisi Galaxy S22 değil. Şu an pek çok yeni ve üst seviye bir akıllı telefon satın almak isteyenler, Galaxy S21 FE modeline odaklanmış durumda. Peki, neden?

Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy S20 serisinden sonra Galaxy S20 FE modelini piyasaya sürmüştü ve o modelinde amiral gemisi S20'nin özelliklerinden "eser miktarda" kesinti yaparak, aynı işlem gücünü çok daha uygun fiyata ve daha büyük bir ekranla beraber sunmuştu. İşte o nedenle Galaxy S21 FE de çok ama çok bekleniyor. Peki, telefon ne zaman gelecek?

Twitter'da sızıntılarıyla ünlü Jon Prosser, Galaxy S21 FE'nin çok yakın olduğunu müjdeledi. Jon'a göre S21 FE, 11 Ocak 2022'de tanıtılacak ve bu da o tarihte ön siparişe açılacağı anlamına geliyor. Ancak pek çok kaynak da, telefonun iptal edildiğini iddia ediyordu. Yani Prosser'in bu iddiasına da biraz çekinerek yaklaşmakta yarar var.

Şu an düz Galaxy S21'in fiyatı yaklaşık 9 bin TL. Galaxy S21 FE içinse şimdilik fiyat tahmini yok. Fakat 1000 TL ucuza bile satışa sunulsa, kar kardır. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıda bekliyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

1000 tl indirim yapsınlar o telefonuda üretmesinler boşuna...

1000 tl indirime almam o tlf nu normal s21 alırım daha iyi

Sen de yorum yaz