Samsung, Galaxy S6 Mini üzerine mi çalışıyor?

Yeni sızıntılar Samsung'un Galaxy S6 Mini için sona yaklaştığını açıkça ortaya koyuyor!

  • Onur Seven
Samsung, Galaxy S6 Mini üzerine mi çalışıyor?

Yeni gelişmeler Samsung'un Galaxy S6 Mini için çalışmalarını sürdürdüğünü gösteriyor.

GFXBench web sitesi Samsung SM-W2016 kod adına sahip yeni bir akıllı telefonun özelliklerini ortaya çıkardı. Samsung, S sersindeki diğer amiral gemilerinde olmasına rağmen "Galaxy S6 Mini" modelini henüz piyasaya sürmüş değil.

Yayınlanan liste yeni akıllı telefonun 1.280 x 768 çözünürlüğe sahip 4.6 inç ekran ve Galaxy S6'da kullanılan Exynos 7420 işlemciye sahip olacağını gösteriyor. Önceki söylentilerde cihazın 2GB RAM'e sahip olacağı belirtilse de yeni sızıntılarla birlikte bunun 3GB RAM olacağı tahmin ediliyor.

Sızıntıya göre cihaz 64 GB dahili depolama alanı, 16 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera ile birlikte tüketicilere sunulacak.

Ortaya çıkan bu kanıtlar, Samsung'un S6 Mini için sona yaklaştığını net şekilde ortaya koysa da, cihazla ilgili henüz gün ışığına çıkmış resmi bir açıklama yok. Bu sadece kapalı kapılar ardında kalan bir prototip de olabilir. Kesin bilgiler için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

S5 Mini kullanıyorum gayet de memnunum

Xperia'nın compact modelleri gibi boyutu küçültüp performansı aynı tutarsa muhteşem olur

Çok iyi olur böyle bir modelin üretilmesi Sony modelleri ile rekabet edilebilmek adına

Mehmet arkadaşım bu telefonu 1 yıldır bekliyor Allah'ı seven çıkartsın artık

3 gb ram ve mini şaka olsa gerek :D

Xperia compact gibi malzene kalitesi düşmez umarım, fiyatıda makul olursa süper olur sonuçta şuan s6 1800 den biraz fazla

@23 Ekim 2015 09:55 Şuan S6 2199 TL. 1800 falan değil.

Alınmaz çok pahalı ve mini

s6 mini,yi dört gözle çıkması bekliyorum s6 kullanıyorum 4.7 inç ekran dan büyük cıhaz kullanmak istemiyorum z3 mini kullandım onuda sevmedim görüntülü görüşme yok tutmadım g850 alpha kullanıyordun çok fazla kasıyordu onun için istemeyerek s6 geçtim ... EYER S6 MİNİYİ KISA SÜRE İÇİNDE ÇIKARMASSALAR İPHONE 6S 64GB ALACAM VEDE ASLA SAMSUNG A DÖNMEYECEM...... Samsung ve yetkili kişilerine duyurulur...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost