Samsung, Galaxy S7 İçin "Nougat" Müjdesini Verdi!

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için hazırladığı Android 7 Nougat güncellemesi konusunda önemli bir müjdeyi kullanıcıları ile paylaştı...

  • Cenk Atlı
Samsung, Galaxy S7 İçin "Nougat" Müjdesini Verdi!

Google'ın mobil işletim sistemi Android'in en yeni versiyonu olan Android 7.0 Nougat'ın Nexus cihazlarda kullanılmasının üzerinden sadece birkaç ay geçmiş durumda. Bunun ardından Android 7.1 sürümünü tanıtan Google, arayı fazla açmadı ve geçtiğimiz günlerde de; birçok yeni özellik ve geliştirmeyi beraberinde getiren Android 7.1.1 sürümünü kullanıma sundu.

Diğer yandan Samsung her ne kadar Nougat'ı kendi cihazlarında henüz kullanıma sunmasa da ilgili bir beta programı üzerinden Galaxy S7 ya da Galaxy S7 edge kullanıcılarının Android 7 beta yapılarını test etmelerini sağladı.

Bu test sürecinin ardından nihayet beklenen haber geldi. Buna göre Samsung, Galaxy Beta Program üyelerinden bir kullanıcıya verdiği yanıtta, Nougat'ın bütün kullanıcılara Android 7.1.1 sürümüyle birlikte sunulmaya başlayacağını doğruladı.

Diğer yandan firma Nougat'ı Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için ne zaman kullanıma sunacağına dair net bir tarih vermese de bunun önümüzdeki yılın başlarında gerçekleşmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Samsung, güncellemeleri hala çok geç dağıtıyor.Yeter artık.

Samsung Boş Adamdır Hiç Bir Ürünü Bir Halta Yaramaz Ben General Mobile 5 Plus Kullanıyorum Her Ay Telefona Güncelleme Geliyor Şuanda Telefonumda Android 7.0 Nougat Var Çok Güzel Ben Beğendim Samsung Çok Geride Kaldı Artık Herkez Şikayetçi Samsungtan

@13 Aralık 2016 02:12 ne sikayeti samsung 7.0 almasa bile ekrani ikiye bolme ve daha fazlasi zaten var ben cok memnunum gelmesede olur

İphone 4s gibi olamadınız be ona hergün gunceleme gelir galaxy 7 kullanıyorum 1 yıl oldu daha gunceleme olacak

Sık sık güncelleme isteyenleri anlamıyorum. Unutmayın; her güncelleme faydalı değildir. Bazen bir güncelleme sağlam çalışan sisteme zarar verebilir.

Sen de yorum yaz