Samsung Galaxy S7 sızıntıları başladı!

Galaxy Note 5'in tanıtılmasına günler kala, Galaxy S7 sızıntıları da ortaya çıkmaya başladı!

Samsung Galaxy S7 sızıntıları başladı!
TechRadar'ın Galaxy S7 konsepti

Samsung, İspanya'daki Mobil Dünya Kongresi'ndeki tanıtımından bu yana konuşulmayı sürdüren amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in ardından şimdilerde de Galaxy Note 5 ile adından söz ettiriyor. Birkaç gün içinde tanıtılacak olan Note 5'in yanı sıra Galaxy S6 Edge Plus da yüzünü gösterecek. Fakat Güney Koreli şirket, bu defa çok farklı bir sızıntıyla karşımızda.

Gelen yeni sızıntılara göre Samsung'un 2016 yılında yeni bir işlem sürecine gireceği ve yeni süreçle birlikte çok daha atik bir strateji yürüteceği öngörülüyor. Şu ana kadar "Waterfall" sürecini kullanan Samsung, önümüzdeki yıl "Agile" stratejisini sergileyecek. Buna göre dönemsel stratejiyi bir kenara bırakacak olan teknoloji devi, daha atik davranacak ve bunun ilk örneğini de yeni amiralini çok daha erken kullanıcılara sunarak gösterecek.

Evet, yeni amiral derken Galaxy S7'yi kastediyoruz. Samsung Galaxy S7, tahminlerimizden çok daha erken gelebilir. 22-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nden bir veya iki ay daha önce Galaxy S7 ile tanışabiliriz.

Galaxy S7 için gelen ilk söylentiler yalnızca bunlar değil. Öte yandan yeni amiralin daha iyi bir kamera (hatta ön yüzde çift kamera), 8K çözünürlüğünde ekran ve çok daha zengin ses sağlayan hoparlörlerle gelebileceği de aldığımız duyumlar arasında.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

8 k ekran mı , duyum da aldınız hee

8k ekran derken. Saçmalamayın arkadaş bi telefon için çok aşırı gereksiz

Hangisini alacağız Samsung bi dur artık. S6edge, S6edge+, note5, S7, Note 4 ?????

Samsung bu cihazı aynı bu tasarımla piyasaya sürsün, ortalığı allak, bullak eder harbi olmuş gerçekse tabi...

Hız, gösteriş ve gürültüden mürekkep bir dünya.. Bu kapitalist düzendeki aşırı rekabet ortamı, birey olarak insanları daha da "psikotik", toplumları da daha "sanal" yapmaktan başka bir işe yaramıyor. Bu akıllı (!) zımbırtı oyuncakları da bu kapsamda, otistik bir "insanlık" yaratmada üstüne tanımadı, bir deli bir akım yaratıyor ve müritleri peşinden gidiyor misali. Akıllı telefonlar uzun vadede genelde insanlığın narsisizmine tuz biber ekmekten başka hiç bir halta yaramadı, uyanın!

insanoğlunun bu acımasız israfının karşılığı olarak doğa acımasız şekilde intikam alacak... Maalesef grahambell in doğduğu günü mumla arayacağız...

8 k ekran neyin kafası la ona batarya mı dayanır

Samsung tıpkı HTC gibi alabilinirligini tuketiyor. S2 yiogrenci iken alabilmistim. Suan 3500 lira maas ile s6 yı almam cok uzak ve mantiksiz gorunuyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir