Samsung Galaxy S8'in düz sürümünü üretmeyebilir!

Yeni bir söylentiye göre Samsung, Galaxy S8'in "düz modelini" piyasaya hiç sürmeyebilir...

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung Galaxy S8'in düz sürümünü üretmeyebilir!

Galaxy S7 Edge satışlarının normal Galaxy S7'leri geçmesi, Samsung'un kavisli ekranlarının başarısının en iyi göstergelerinden bir tanesi. Firma buna güvenerek Galaxy Note 7'yi kavisli ekranla satışa sundu ve düz ekranlı bir model üretmedi. Yeni dedikodulara göre firma, bunu gelecek senenin Galaxy S8'inde de devam ettirecek ve bir sonraki amiral gemisi telefonunda düz ekran kullanmayacak.

Korea Herald'a konuşan "sektör kaynaklarına" göre Samsung, 2017'de çıkacağı düşünülen Galaxy S8'i kavisli olarak üretecek. Telefon, iki farklı ekran boyutuyla gelecek ancak iki model de kavisli olacak. Düz ekranları amiral gemisi modellerde tamamen terk etme kararı ise, firmanın kavisli ekranları zamanında üretip üretememesine bağlı. Ancak kavisli ekranları yetiştiremese bile, Samsung'un gelecekte yola kavisli camlarla devam edeceği anlaşılıyor.

Samsung'un düz ekranları bırakacağını daha önce de duymuştuk; hatta bazı dedikodular firmanın katlanabilen ekranlara geçebileceğini bile söylemişti. Yine de katlanan bir Galaxy S8 beklentisine girmemekte fayda var. Bunun dışında, Galaxy S8 hakkındaki bilgilerimiz şimdilik oldukça kısıtlı. Bildiklerimiz arasında telefonun 4K ekranla, çift kamerayla ve daha da hızlı bir işlemciyle geleceğinden pek fazlası yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Android ve Windows s8'e yetişmez heralde :/

tabi samsung patlama olaylarının edge ekranlarda daha çok görülmesi ve bu ekranlar yüzünden kaynaklanabileceğini gözardı ediyor.

samsung s8duz cikmzsa kimse edgesi almaz edgeye ne bir kirilmaz cam yapidiyor nede jiletin her ikidide yapistirdim kalkti bas edemedim samsung s7 edgeyi 1800 tl zarara satim

Edge koseleri cok sacma virajli kirilmaz cam yapisamiyoruz jiletin yapisamiyor kalkiyo boyle devam ederse s8de oyle cami kabarik.olsa samsung iflas eder kimse artik edgeye para vermez satildiginda kimse almiyor neden cunku kirilmaz cam.yapidtitiyoruz yinr kalkiyor yada ekran bizuntudu yapiyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play