Samsung: Her açıdan masmavi bir cep

Samsung'un yeni cebi Blue Earth S7550 her açıdan masmavi: Peki ama tek özelliği mavi olması mı?

  • Halil Mollaoğlu
Samsung: Her açıdan masmavi bir cep
Samsung Blue Earth: Çevreci dokunmatik cep telefonu.

Dokunmatik ekranlı cep telefonu Samsung Blue Earth S7550 çıkış tarihi için verilen yeni tarih "kasımın sonu". Üretici haberi resmi olarak açıkladı. Aslında telefon ekim ayında, en geç kasımın başında piyasaya sürülecekti. Cihaz için tavsiye edilen fiyat 400 Euro (sözleşmesiz).

Çevreci parçalar
Samsung'a göre Blue Earth S7550 geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretildi. Cep telefonun arka yüzeyinde güneş enerjisini soğuran solar hücreler var. Ekonomik bir mod sayesinde ekran parlaklığı, arka plan aydınlatması ve Bluetooth kullanımı enerji tasarrufu yapacak şekilde ayarlanabiliyor. Bir yazılım sayesinde Blue Earth kullanıcı araba kullanmak yerine yürüyerek ne kadar CO2 tasarrufu yaptığını gösteriyor.

Diğer donanımlar arasında dört bant desteği, HSDPA, WLAN, USB, 3,2 Megapiksel kamera, MP3 çalar, FM radyo ve 16 GB kadar genişletilebilir bellek var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

En çok istediğim telefon. İnternette biraz araştırmıştım ne zaman çıkacak diye ama birşey bulamamıştım. Teşekkürler Chip.

Hem çöpten üretiyorlar hem de 400 euro ya satıyorlar :D Ben en fazla 400 TL dir diye düşünmüştüm ama bu fiyat ile hayallerim suya düştü. Yaşasın Nokia 5800 Expless Music ! :D

samsung astı artık dizayn filan ama bide fiyat politikası iyi olsa

Sen de yorum yaz