Samsung, Hindistan'da kayıplara karıştı!

Samsung en sağlam kalelerinden birinde koltuğunu kaptırdı; hem de kimsenin beklemediği birine...

  • Ercan Uğurlu
Samsung, Hindistan'da kayıplara karıştı!

Cep telefonu piyasası için büyük önem taşıyan Hindistan pazarından son analiz sonuçları geldi. Gelen sonuçlara göre Samsung, Hindistan'da liderliği kaptırmış durumda. Analiz şirketi Canalys tarafından yapılan araştırmaya göre Samsung'un pazar para yüzde 20'de kalırken, liderlik koltuğuna yerel bir şirket olan Micromax oturdu.

Hindistan Dünya'nın üçüncü en geniş akıllı telefon marketi olarak biliniyor. Micromax Mobile da, Hindistan merkezli bir cep telefonu ve tablet üreticisi olarak pazarda yer alıyor. Daha önce Hindistan'da lider durumda olan Samsung, son çeyrek sonuçlarına göre ilk kez liderliği Micromax'a kaptırdı. Akıllı telefon pazarında payı yüzde 20'ye gerileyen Samsung'un bunu nasıl geri çevireceği şimdilik merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Güncelleme vererek.

artık geri dönüşü yok önce kalitesiz ürünler ve güncelleme desdeğini vermeden önce düşünecekti samsung batmaya mahkum bir şirket

Çöküş başladı.Artik durduramazlar

Micromax mı one lan mutfak Robotu deilmi

türkiyeded genaral mobil bitirecek samsungu samsungun işi zor

İyi oldu bu..Şimdi tek istediğim 2016 yılına kadar Samsungun isminin bile kalmaması

Bir note 3 kullanıcısı olarak sanirim samsung ilk ve son telefonum olacak. Sonraki telefonum sanirim microsoft wp.

samsung kullanıcısı olarak gerçekten çok pişmanım aldığım günden beri telefon donuyor banamısın demiyor ne yapacam bilemedim

Chip online samsung karalama politikasi Vol 2 :) Haha adam geberal mobile kullaniyor diye en iyisi oldunu zannediyor samsungu bitircekmis. Biri daha yazmis note 3 kullaniyorum bida almam hic zaneetmiyorum note 3 kullandini kullansan boyle yorum yapmazsin ! Tahminim Wp kullaniyorsun.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play