Samsung ile siz nerede müzik orada

Gittiğiniz her yerde müziğinizin keyfini çıkarmak istiyorsanız, bu kablosuz hoparlörlere göz atın!

Samsung ile siz neredeyeseniz müzik de orada!

Samsung Electronics, müzik deneyiminizi zenginleştirmek amacıyla geliştirdiği Kablosuz Taşınabilir Hoparlör tasarımı ile müzik deneyiminizi zenginleştirmeyi amaçlıyor.

Günlük hayatımızın doğal bir parçası olan müziği yaşama biçimimizi değiştirecek olan Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör; kulaklıkları unutturup, hoparlörlerinizi bağlamak için duvarlarda priz aramanızı sona erdiriyor. Bluetooth teknolojisine sahip Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör, hareket halinde müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor. 11 saatlik ömre sahip şarj edilebilir pile sahip Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör istediğiniz zaman istediğiniz yerde müzik dinlemenize olanak sağlıyor.

Ayrıca Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi ile Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör, bu teknolojiye uygun cihazlarınız arasında müzik paylaşımının en kolay yolunu oluşturuyor. Ürüne, elinizdeki NFC donanımlı cihazla dokunduğunuz anda NFC ürünün otomatik olarak açılmasını ve müzik dosyaları gibi içeriklerin birkaç saniye içinde çalmaya başlamasını sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bide bunu apple ın yaptığını düşünsenize "ama bunu dinleyemezsiniz bunuda dinleyemezsiniz şurda yapamazsınız yasak bunuda yapamazsınız sadece şöyle şarj olur "

marka samsung iyi.fakat seri Numarasi gerkiyor,?yoksa bu ürünu nasil bulariz.?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play