Samsung "kazayla" yeni Galaxy Tab 4'ü duyurdu

MWC 2014'te bahsi bie geçmeyen 3 yeni Samsung bombası, "kazayla" ortaya çıktı!

Samsung, "kazayla" yeni Galaxy Tab 4'ü duyurdu

Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde Galaxy S5, Gear 2 ve Gear Fit'i tanıtmış, ancak tabletlerine yönelik herhangi bir duyuruda bulunmamıştı. Galaxy Tab ailesinin yeni üyeleri ise bir "kaza" sonucu ortaya çıktı. Evet, Galaxy Fit'in hangi cihazlarla uyumlu olduğunu bir liste halinde yayınlayan Samsung, bu listede üç farklı boyda Galaxy Tab 4'e yer verdi.

Listede yer alan bilgilere göre Galaxy Tab 4, üç farklı boyutta gelecek. 7, 8 ve 10.1 inç ekran boyutlarında karşımıza çıkacak olan Galaxy Tab 4'ün, tüm modellerinde 1.280 x 800 piksel ekran çözünürlüğü, 1.2 GHz işlemci hızı ve Android 4.4 işletim sistemi olması bekleniyor. 10.1 ve 8 inçlik modellerde 1.5 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza, 7 inçlik modelde 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı olması ise muhtemel. Bu üç tablete ilişkin daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Aman ne bomba

gaz bombası hahahh

tab 3.7 .0 a 4.4 kitkat gelir mi acaba

Samsung'un çok benzer özellikleri sahip 4 tane 7" lik tableti var. Haber doğruysa aynı özelliklerde 5. bir tableti yine farklı bir isimle piyasaya sürecek. Tab 2,tab 2 plus,tab 3,tab 3 lite, tab 3 kids, tab 4 ....?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir