Samsung kişiselleştirme işini detaylandırıyor

Samsung, Galaxy S6 için detaylı bir tema düzenleme aracı sunmaya hazırlanıyor!

Galaxy S6 için tema aracı Nisan ayında geliyor

Samsung, Galaxy S6'yla birlikte, birkaç farklı tema seçeneği de sunuyor. Bu sayede kullanıcılar kendi tarzlarına uygun bir tema seçip telefonu bu temayla kullanabiliyorlar. 

Ancak temayı detaylıca kişiselleştirmek isteyenleri mutlu edecek bir haber de var. Şimdiye dek root işlemi ile yapılan bu "tema detaylandırması" meselesi, Samsung'un Galaxy S6'ya Nisan ayında ekleyeceği yeni araç sayesinde, root işlemi ile uğraşmadan mümkün olacak.

Kullanıcılar, Samsung'un duyurduğu yeni tema aracı sayesinde uygulama ikonlarının tarzından, telefondaki seslere, animasyonlara kadar çok sayıda tema detayına müdahale edebilecekler.

Tema aracı hakkında henüz çok detaylı bir açıklama yapılmış değil. Ancak ona ulaşmak için en fazla 15 gün bekleyecek olmamız, hiç de fena bir durum olmasa gerek...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

onun yerine diğer galaxy kullanıcılarına da güncellemeyle bu özelliği getirseler biz de kullansak

stabilizasyonu sağlasa keşke ama sistem android mecburen arayüzü boyayacak

Apple 4 senelik telefonlarına bile update lar getiriyor en iyisi Apple ios!

S5 neden yok?

Samsung un miui gibi kendi icinde gelismis kisisellestirilebilir bir tema ve arayuz hizmeti vermesi lazimdi. Touchwiz sinifinin en berbat launcher ve arayuzu sirf samsung diye katlaniyoruz (veya katlanmayip custom launcher yukluyoruz)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost