Samsung Orbis'ten "şarj" sızıntısı

Samsung'un ilk yuvarlak saati olması beklenen Orbis, büyük bir derdi ortadan kaldırmaya hazırlanıyor

  • Ercan Uğurlu
Samsung Orbis'ten "şarj" sızıntısı
Resim temsilidir...

Cep telefonu pazarında olduğu gibi akıllı saat kategorisinde de agresif bir tutum sergileyen Samsung, Gear S'ten sonra üzerinde çalıştığı "Orbis" kod adını taşıyan yeni akıllı saatiyle Mobil Dünya Kongresi'nde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Elbette bu henüz yalnızca dedikodulardan ibaret fakat bu akıllı saati çok geçmeden göreceğimize neredeyse eminiz. Samsung Orbis'e dair yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı, buna göre Orbis, akıllı saat ve bilekliklerdeki en büyük probleme nokta koyacak gibi.

Tasarım olarak yuvarlak hatlara sahip olması beklenen Orbis'in bu yönüyle Motorola'nın Moto 360 akıllı saatine benzeyeceği öngörülüyor. Ancak Samsung Orbis, piyasaya çıktığında en çok sızan yeni özelliğiyle ilgi toplayacağa benziyor. Akıllı saatlerin en büyük problemi olan şarj sorununa el atılan Orbis'te, kablosuz şarj özelliği olacak. Böylece Samsung'un daha önceki saatlerinde gördüğümüz şarj aparatına ihtiyaç duyulmayacağı gibi, saati şarj etmek çok daha kolay olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Apple Watch'dan sonra kesin bunda da farklı boyutlar ve çıkmalı kayış şeklinde tasarlarlar.Ne de olsa Apple'ı kopya çekmek gibi bi zorunluluğu var Samsung'un.

Resimdeki gibi bir tasarim yapayorlarmiya her kes alir ya bunu

Akıllı saatlerin değil samsung saatlerin şarj olma şekline çözüm olmuş sadece.

Sim destegi olmali gear s gibi

Apple den kopya diyen var ya gormedigi saate. Samsung 2 yildir nerdeyse kayis secenegi sunuyor.

Samsung yapar digerleri bakar

görende kinetik şarj teknolojisi veya güneş enerjili şarj teknolojisini entegre ettiklerini sanar. neymiş kablosuz şarj olma özelliğiymiş bak bak

merhaba, ha şöyle kibar ? saat YAPIN.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play