Samsung, popüler cebi Omnia'yı yeniledi

Samsung, Omnia serisinin ikincisi üyesi I8000 Omnia II ile yine çok iddialı: İşte yeni Omnia...

Samsung, Omnia'yı yeniledi

Samsung I8000 Omnia II, Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile gelişmiş multimedia deneyimi isteyen kullanıcılara hitap ediyor. 3.7 inç ile dünyanın en büyük AMOLED ekranına sahip olan Samsung I8000 Omnia II, WVGA çözünürlüğü ile, gün ışığında da benzersiz bir netlik sunuyor.

Daha büyük ikonlar ve kullanımı kolay yapısı ile Samsung I8000 Omnia II, aynı zamanda dokunmatik kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir kullanıcı ara yüzüne sahip. Yenilikçi TouchWiz 2.0 kullanıcı arayüzü ve üç boyutlu efektler, multimedya ve birden fazla uygulama ile çalışmayı daha da keyifli hale getiriyor.

Geliştirilmiş ekran ve kullanıcı arayüzü ile Samsung I8000 Omnia II, zengin multimedya fonksiyonlarının kullanımını benzersiz bir mobil deneyime dönüştürüyor. DVD kalitesinde (480 p) video kayıt ve oynatma, kolay Internet tarama ve interaktif üç boyutlu oyunlar, bu keyifli deneyimin yalnızca bir parçası. I8000 Omnia II, kullanıcıların içeriklere erişimleri ve indirmeleri için de benzersiz HSUPA 5.76Mbps, HSDPA 7.2Mbps ve Wi-Fi erişimi sunuyor. Ayrıca Samsung I8000 Omnia II , 32GB'a yükseltilebilen hafızası ile de kullanıcılara bütün favori içeriklerini depolama olanağı sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

su cok yönlü dokunmatik olayini bir paket ile halledip cikartsalar en azindan biraz degisiklik olucak.
wm6.1 yapisini istediginiz kadar patch yapsanizda sistem stabil olmuyor.
wm5 ütüne 3g destegi icin apar topar cikartilmis bir paketti o.

Bildiğim kadarıyla ücretsiz 6.5 sürümüne güncellenebiliyor.

evet wm 6.5 e güncelleme yapılabilecek ... ücretsiz..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir