Samsung S-Circle ortaya çıktı!

MWC 2014'te tanıttığı cihazlarlar SamsunG'a yetmemiş olacak ki; bir sürprize daha imza atıyor!

  • Ercan Uğurlu
Samsung S-Circle ortaya çıktı!

Samsung, geçtiğimiz günlerde Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde giyilebilir teknolojik cihazlarından Gear 2 akıllı saatinin yanında Gear Fit akıllı bilekliğini de tanıtmıştı. Samsung, şimdi de yeni bir bileklikle daha karşımıza çıktı. Bu defa ortaya çıkan cihazın adı S-Circle. Ancak S-Circle, Gear Fit gibi bir cihaz değil, onun farklı bir amacı var.

S-Circle, daha önce Samsung'un Galaxy S4 ile ortaya çıkarttığı S Band'in devamı niteliğinde bir cihaz. Buna göre günlük aktivitelerinizi takip ederek size bildirebilen S-Circle, Samsung'un yeni uygulamalarıyla uyumlu olacak. Bunlardan Samsung S-Health uygulaması, yeni tanıtılan amiral gemisi Galaxy S5 ile birlikte geliyor.

S-Circle'ın ne zaman satışta olacağına ilişkin henüz bir bilgi yok, fakat ucuz olacağını söyleyebiliriz. Bilinen en net detaysa, S-Circle'ın Gear Fit gibi bir AMOLED ekranla gelmeyeceği.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Samsung bu işin suyunu çıkardı artık ama.

amsung çıkar çıkar, arz çok olunca talep düşer. çıkar da batmaya yüz tut! plâstik torba seni!

Samsung eskiden Apple ürününü çıkardıktan sonra taklidini yapıyordu; böyle olunca ortaya vasat bir ürün çıkarabiliyordu. Daha sonra bu patent olaylarından sonra eskiz veya konsept aşamasında olan Apple ürünlerini önceden yapıp piyasaya sürme yarışına girdi. Bunun sonucunda ortaya vasatın çok altında ürünler çıktı, çıkıyor.

Yapsınlar bakalım suyunu da çıkarsınlar rakipler de yapsın daha iyi teknoloji gelişsin. Her şeyin en son modeline sahip olup bunun hazzını yaşamak isteyen biri değilseniz sorun yok...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play