Samsung S5230, S5600: Yeni dokunmatik cepler

Samsung yeni dokunmatik ceplerini tanıttı, hesapta olmayan yeni bir model de gün yüzüne çıktı...

Samsung: Dokunmaya devam

Koreli üretici Samsung bugün dokunmatik cep telefonu S5600 ile ilgili bazı detayları açıkladı ve S sınıfı bir başka cep telefonu daha tanıttı.

MWC etkinliğinde gösterilmiş olan Samsung S5600, 2,8 inç QVGA ekran ve Samsung TouchViz arayüzüyle beraber geliyor. Tümleşik kamera 3 Megapiksel çözünürlüğünde resim çekiyor ve yüz tanıma fonksiyonu da sunuyor. Veri özelliklerine bakıldığında 7,2 MBit/s hızında HSDPA (Phase III), USB bağlantısı ve bir Bluetooth arayüzü sunuyor.

Samsung S5320
S5320, Samsung'un ürün gamında çok yeni: Bu cep telefonunun da dokunmatik ekran, 3 inç boyutunda ve WQVGA çözünürlüğüyle beraber geliyor.

<strong>Samsung S5600:</strong> 3 Megapiksel, kamera, dokunmatik ekran ve HSDPA.S5320 veri iletişimi konusunda en fazla GPRS ve EDGE'yi destekliyor, UMTS veya HSDPA söz konusu değil. Dâhili bellek 50 MB yer sunuyor ve microSDHC bellek kartlarıyla genişletilebiliyor. Yine 3 Megapiksel kamera, USB ve Bluetooth söz konusu.

Phonemag.com'a göre telefonlar Nisan ayında (S5320) ve Mayıs (S5600) ayında piyasaya sürülecek. Cihazların Türkiye'ye ne zaman geleceği ve fiyatlarının ne olacağı şu an için belli değil.

Okuyucu Yorumları