Samsung S5230, S5600: Yeni dokunmatik cepler

Samsung yeni dokunmatik ceplerini tanıttı, hesapta olmayan yeni bir model de gün yüzüne çıktı...

  • Halil Mollaoğlu
Samsung S5230, S5600: Yeni dokunmatik cepler
Samsung S5600: 3 Megapiksel, kamera, dokunmatik ekran ve HSDPA.

Koreli üretici Samsung bugün dokunmatik cep telefonu S5600 ile ilgili bazı detayları açıkladı ve S sınıfı bir başka cep telefonu daha tanıttı.

MWC etkinliğinde gösterilmiş olan Samsung S5600, 2,8 inç QVGA ekran ve Samsung TouchViz arayüzüyle beraber geliyor. Tümleşik kamera 3 Megapiksel çözünürlüğünde resim çekiyor ve yüz tanıma fonksiyonu da sunuyor. Veri özelliklerine bakıldığında 7,2 MBit/s hızında HSDPA (Phase III), USB bağlantısı ve bir Bluetooth arayüzü sunuyor.

Samsung S5320
S5320, Samsung'un ürün gamında çok yeni: Bu cep telefonunun da dokunmatik ekran, 3 inç boyutunda ve WQVGA çözünürlüğüyle beraber geliyor.

<strong>Samsung S5600:</strong> 3 Megapiksel, kamera, dokunmatik ekran ve HSDPA.S5320 veri iletişimi konusunda en fazla GPRS ve EDGE'yi destekliyor, UMTS veya HSDPA söz konusu değil. Dâhili bellek 50 MB yer sunuyor ve microSDHC bellek kartlarıyla genişletilebiliyor. Yine 3 Megapiksel kamera, USB ve Bluetooth söz konusu.

Phonemag.com'a göre telefonlar Nisan ayında (S5320) ve Mayıs (S5600) ayında piyasaya sürülecek. Cihazların Türkiye'ye ne zaman geleceği ve fiyatlarının ne olacağı şu an için belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Wi-fi olmadan dokunmatik ekranlı telefon alınmaz....

farklı bir özellik getirilmemiş kamera biraz daha basitleştirilmiş i900 benzeri bir modeli daha uygun fiyata almak isteyenler için farklı bir seçenek olacaktır.

kardeşim zırt pırt telefon mu çıkarılır? İşin suyunu çıkardınız.

ne zaman fiyatı ile türkiyeye geleceği belli oluyor kii

5800 esintileri seziyorum :D

Klasik samsung ,vga kameralı bi ton model çıkardığı yetmedi şimdi de dokunmatik olayının suyunu çıkarıyo :(

ben aldım çok güzel bir telefon herkeze tavsiye ederim

sakın almayın wifi yok bunda monte yada lindy alın

telefonun WiFi lisini alın.ben kullanıyorum. kulaklık sesi biras kalitesiz ama onun dışında herşeyi harika. tavsiye ederim...

arkadaşlar bu telefondan aldım ve içinde ingilizce sözlük olup olmadığını biliomusun varsa nrede acil

bendede var telefon cok güzel ama 4-5 ayda bir şebeke gidiyo bnm ya :S telefoncuya bağımlı kaldım ama telefon cok güzel gerçekten

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play