Samsung, tabletlerine "AMOLED ayarı" çekecek!

Samsung, yeni cihazları Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro'ya beklenen bu özelliği getirmeye hazır!

  • Ercan Uğurlu
Samsung, tabletlerine yeni ayar çekecek!

Gelen haberlere göre Samsung, tabletlerine çeki düzen verebilir. Geçtiğimiz CES 2014 fuarında ortaya çıkarttığı 12.2 inçlik Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro tabletlerine büyük önem gösteren Samsung, ortaya çıkan söylentiye göre bu tabletleri üzerinde birtakım değişikliklere gidebilir.

Kore internet sitesi ETNews'in haberine göre Samsung, önümüzdeki Mobil Dünya Kongresi'nde yeni tabletleri üzerinde yeniliğe gidebilir. 12.2 inçlik Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro'dan başlamak üzere 8 inçlik Galaxy Note 8.0 modelini de yenileme peşinde olduğu bilgisi gelen Samsung, bu cihazlarını AMOLED ekranlara kavuşturmak niyetinde. Daha önce de bu tür hamlelerde bulunmuş olan Samsung, bakalım birkaç hafta içinde başlayacak olan MWC 2014'te böylesi bir sürprizle karşımıza çıkacak mı?

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

amoled bana artık çekici gelmiyor nedense boğuk geliyor evet siyahlar tam siyah tüm renkler daha canlı kontrast mükemmel ama bi doğallık yok bi ips ekrandaki o gerçeklik yok kullanan kullanır ama artık ben amoledi eskisi kadar sevmiyorum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play