Samsung'tan bükülebilir Note 4'e işaret!

Bir sonraki Galaxy Note, uzun zamandır beklenen bu özellikle gelebilir! İşte ilk ipuçları...

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'tan bükülebilir Note 4'e işaret!

Galaxy Note 4'ün bükülebilir bir ekranla gelebileceği dedikodularına çok kez şahit olduk. Peki ama Samsung böyle köklü bir değişikliğe gerçekten cesaret edebilir mi?

Wall Street Journal'a konuşan Samsung'un mobil bölümü başkan yardımcısı Lee Younghee, firmanın esnek ekranlar üzerinde düşünüp taşındığını doğruladı. Böylece firmanın bükülebilen ekranları en azından aklından geçirdiği anlaşılmış oldu. Sorun ise esnek cihazın hala geliştirilme aşamasında olduğu ve tasarımın henüz son aşamaya ulaşmamış olması. Bu yüzden Galaxy Note 4'ün bükülebilir ekranla gelme garantisi yok.

Kore medyası, bir süre önce Samsung'un "eğri" ekranlı bir telefon tanıtacağını iddia etmiş, ardından yan taraflarından kıvrılan bir telefonu tarif eden patent, ortaya çıkmıştı. Bükülebilir veya bükülmüş ekranlı bir Galaxy'yle gerçekten tanışıp tanışmayacağımız, muhtemelen Ağustos-Eylül aylarında belli olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Note 3 gibi fiyat olmaz ise kesin alırım yoksa Note3 alırım o da işimi görür bekleyeceğim bakalım

Bükülebilir ekranın tutup tutmaması Samsung'un hangi telefon ile piyasaya süreceğine bakar. Gidip artık popülerliğini yitiren yenisi çıktığında dört gözle beklenmeyen S serisi ile çıkarsa tutulur ama aman aman bir yankı yapmaz fakat note serisi ile gelirse ciddi ciddi prim yapar.

note4 = hikaye

Bükülebilir ekranı bilmem de bükülmüş ekran çok kötü. LG G Flex de buna şahit oldum. Telefon estetik açıdan çok saçma olmuş üstelik fiyatı uçuk. Bükülebilir ekran ise güzel olabilir.

Bi işletim sistemini düzeltsinlerde esnek ekran eksik kalsın. Yeni galaxy takılıyor. O kadar ram çekirdek ne işe yarıyor acaba!!!

Sen de yorum yaz