Samsung'tan harekete duyarlı kumanda!

Samsung'un Smart TV'ler için geliştirdiği akıllı kumanda, kontrolünüzü daha da kolaylaştırıyor!

Samsung'tan harekete duyarlı kumanda!

Samsung Electronics, daha hızlı ve daha işlevsel erişim özellikleri ile birlikte tasarımıyla da yenilenen "2014 Samsung Akıllı Kumanda" ile, gelişmiş bir Smart TV uzaktan kumanda çözümü sunuyor.

"2014 Samsung Akıllı Kumanda" ile internet üzerinden video izleyen kullanıcıların daha konforlu bir şekilde içerik seçimi yapabilmesi sağlanırken, kullanıcı hareketlerine daha hızlı odaklanabilen hareket tanıma özelliği de yeni düğmeli konsol ve touchpad'le birleştirildi.

Kullanıcılar hareket algılama sistemiyle, Smart TV ekranında listelenen "Film/Dizi/App" menüleri arasında, kolayca geçiş yapabilecek. Ayrıca, cihazın dört yön tuşu ile istenilen içeriğe kolayca erişmek de mümkün olacak. Akıllı Kumanda kullanıcıları, Samsung Smart Hub panelleriyle içerik listelerine erişirken, uzaktan kumandalarının touchpad'ini kullanarak, kitap sayfası çevirir gibi, sayfalar arasında geçiş de yapabilecekler.

"2014 Akıllı Kumanda"da ayrıca, web siteleri ya da video içeriklerinde daha hızlı ve konforlu arama yapmayı sağlayan "Sesli Etkileşim" özelliği de yer alıyor. Kullanıcıların, diledikleri içeriğe anında erişmek için uzaktan kumandaya sesli komut vermeleri yeterli olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Sanırım tekerlek altına takoz niyetine koyulabilir.

bu akıllı kumandayı ilk lg buldu ve yaptı

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Samsung'tan harekete duyarlı kumanda!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir