Samsung UE40F6400 testte!

Servet ödemeden büyük ekranlı bir akıllı TV arayanlar için, Samsung UE40F6400'ü test ettik!

Görüntü kalitesi

Görüntü kalitesi

Diğer normal kumandası ise, geçen seneki TV'lerinkine göre özellikle boyut olarak geliştirilmiş.

TV hakkında en çok merak ettiklerimizden biri de uygulamalarıydı. Şunu söyleyebiliriz ki Samsung UE40F6400'den daha çok uygulamaya sahip bir akıllı televizyon bulmanız biraz zor.

Görüntü kalitesi

Samsung UE40F6400'ün içinde Samsung 'un 3D HyperReal görüntü işleme teknolojisi var. Siyah seviyeleri Samsung'un daha yüksek modellerinden biraz daha kötü olsa da, isabetli renklerinden, iyi kontrastından ve HD kalitesinden etkilendik.

3D görüntü

Native 3D'yi seçtiğimizde, denediğimiz Hugo filminde, görüntü bir anda kontrast açısından zenginleşti ve filmin Paris'in üzerine kar tağneleri düşen ilk sahnesi büyüleyiciydi.

Ama asıl MotionPlus'ı devreye sokunca görüntü tamamlandı. Bazıları bu video gibi efektten nefret ediyor, ama kapalıyken bazı oyuncular ekrandan kesilip çıkarılmış 2D kartonlar gibi görünüyorlar.

Bu arada 3D özelliklerini iyi bulsak da, arkadan birçok yansıma geldiğini belirtelim. Buna rağmen crosstalk'a (parazitlenme) pek rastlamadık.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bende 400hz 40f6470 var 1549'a aldım görüntü kalitesi ve sizin pas geçtiğiniz birçok özelliği harika. Akıllı telefonlara 2000 tl verenler bence birde akıllı tv alsınlar telefon ile tv'nin uyumu görmeye değer. Bende nedense bir kumanda geldi touchpadli olan.. Bende 30 tlye dokunmatik arkadan aydınlatmalı BN59-01054A aldım gayet mutluyuz. Son olarak şunu belirteyim dahili uydu alıcı çok iyi scart ile harici alıcı kullanmayın ve bazı tv kanallarının yayın kaliteleri hd bile deseler çok kötü olabiliyor bunlara bakıp smart tv'nize yüklenmeyin.

""Tek şarjla 150 saat kullanılabilen bu gözlüklerle pili bitene kadar herhalde dünyadaki tüm 3D filmleri iki defa izleyebilirsiniz (!)." bu satırı dalga geçmek için mi yazdınız. Demek ki sizin engin(!) bilginize göre tüm dünyadaki 2D filmlerin süresinin toplamı 150 saatin altına. bilgi derinliğinize (!) aklım tutuldu.

Çok çirkin ayakları

Basliycam bu sitenin reklamina zart diye tum ekrani kapliyor. Yukarda var zaten. Ne gerek var.

Samsung çakma renklerle insanları nasıl kandırıyor görün... https://www.youtube.com/watch?v=pLCZsJdfSHs

Farkir markası tvde

hhhhhhhhhhhhh

Ayak tasarımı çok kaba

kepazelik.....

Model numarasına bak çay demle

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir