Samsung UE40F6400 testte!

Servet ödemeden büyük ekranlı bir akıllı TV arayanlar için, Samsung UE40F6400'ü test ettik!

Özelliker

Özelliker

Samsung 6 serisindeki diğer TV'ler gibi Samsung UE40F6400 de giriş ve çıkışlar bakımından oldukça zengin. TV'nin sağ arka tarafında bir skart girişi, bir ethernet yuvası, bir HDMI girişi, komponent video girişi ve analog ses girişi ile optik dijital ses çıkışı var.

Özellikle son özellik, evinde sinema sistemi olanlar için sevindirici. Ama dijital coaxial ve Samsung Smart Evolution'u takabilecek bir girişin olmadığını belirtmek gerek.

Sağ panelinde, üç HDMI girişinin yanında (toplam dört oluyor), üç USB girişi var, bunların biri USB flash bellek için, diğeri Skype kamera için, sonuncusu ise harici sabit disk için kullanılabilir.

Samsung UE40F6400 iki çift Samsung ultra ince, aktif 3D gözlüklerle geliyor. Tek şarjla 150 saat kullanılabilen bu gözlüklerle pili bitene kadar herhalde dünyadaki tüm 3D filmleri iki defa izleyebilirsiniz (!).

Televizyonun diğer bir ilginç yanı ise iki farklı kumanda ile gelmesi. Smart Touch kumandasındaki trackpad ile TV ekranını yönetebiliyoruz. Bu kumandanın ayrıca mikrofonu da var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bende 400hz 40f6470 var 1549'a aldım görüntü kalitesi ve sizin pas geçtiğiniz birçok özelliği harika. Akıllı telefonlara 2000 tl verenler bence birde akıllı tv alsınlar telefon ile tv'nin uyumu görmeye değer. Bende nedense bir kumanda geldi touchpadli olan.. Bende 30 tlye dokunmatik arkadan aydınlatmalı BN59-01054A aldım gayet mutluyuz. Son olarak şunu belirteyim dahili uydu alıcı çok iyi scart ile harici alıcı kullanmayın ve bazı tv kanallarının yayın kaliteleri hd bile deseler çok kötü olabiliyor bunlara bakıp smart tv'nize yüklenmeyin.

""Tek şarjla 150 saat kullanılabilen bu gözlüklerle pili bitene kadar herhalde dünyadaki tüm 3D filmleri iki defa izleyebilirsiniz (!)." bu satırı dalga geçmek için mi yazdınız. Demek ki sizin engin(!) bilginize göre tüm dünyadaki 2D filmlerin süresinin toplamı 150 saatin altına. bilgi derinliğinize (!) aklım tutuldu.

Çok çirkin ayakları

Basliycam bu sitenin reklamina zart diye tum ekrani kapliyor. Yukarda var zaten. Ne gerek var.

Samsung çakma renklerle insanları nasıl kandırıyor görün... https://www.youtube.com/watch?v=pLCZsJdfSHs

Farkir markası tvde

hhhhhhhhhhhhh

Ayak tasarımı çok kaba

kepazelik.....

Model numarasına bak çay demle

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir