Samsung UE40F6400 testte!

Servet ödemeden büyük ekranlı bir akıllı TV arayanlar için, Samsung UE40F6400'ü test ettik!

Sonuç

Sonuç

Piyasadaki en ince televizyon olmayabilir. Veya MotionPlus'ın hem 2D hem 3D için kullanılması gerekmesi herkesin hoşuna gitmeyebilir. Ama biz Samsung UE40F6400'den oldukça etkilendik. Uygulamaları, renk kalitesi ve detaylarıyla daha pahalı rakipleriyle yarışacak seviyede. Ayrıca Smart Touch özelliği olan kumandasını da çok sevdik.

Tuhaf gelebilir ama ekstra özellikler bakımından biraz hayal kırıklığına uğradık. Sesli etkileşim gereksiz ve kullanışsızdı. Tabii bu teknolojinin yeterince gelişmemesinden kaynaklanıyor.

Sonuç olarak Samsung UE40F6400 kesinlikle tavsiye ettiğimiz, fiyat/performans oranı çok iyi bir akıllı televizyon.

H. Hüseyin Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bende 400hz 40f6470 var 1549'a aldım görüntü kalitesi ve sizin pas geçtiğiniz birçok özelliği harika. Akıllı telefonlara 2000 tl verenler bence birde akıllı tv alsınlar telefon ile tv'nin uyumu görmeye değer. Bende nedense bir kumanda geldi touchpadli olan.. Bende 30 tlye dokunmatik arkadan aydınlatmalı BN59-01054A aldım gayet mutluyuz. Son olarak şunu belirteyim dahili uydu alıcı çok iyi scart ile harici alıcı kullanmayın ve bazı tv kanallarının yayın kaliteleri hd bile deseler çok kötü olabiliyor bunlara bakıp smart tv'nize yüklenmeyin.

""Tek şarjla 150 saat kullanılabilen bu gözlüklerle pili bitene kadar herhalde dünyadaki tüm 3D filmleri iki defa izleyebilirsiniz (!)." bu satırı dalga geçmek için mi yazdınız. Demek ki sizin engin(!) bilginize göre tüm dünyadaki 2D filmlerin süresinin toplamı 150 saatin altına. bilgi derinliğinize (!) aklım tutuldu.

Çok çirkin ayakları

Basliycam bu sitenin reklamina zart diye tum ekrani kapliyor. Yukarda var zaten. Ne gerek var.

Samsung çakma renklerle insanları nasıl kandırıyor görün... https://www.youtube.com/watch?v=pLCZsJdfSHs

Farkir markası tvde

hhhhhhhhhhhhh

Ayak tasarımı çok kaba

kepazelik.....

Model numarasına bak çay demle

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir