Samsung'un kafa karıştıran katlanan cebi!

Samsung'un çift ekranlı yeni Android cebi ortaya çıktı; kafalar iyice karıştı...

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'un kafa karıştıran katlanan cebi!

Samsung'un bir katlanabilir cebi daha ortaya çıktı. Önce internette kendini gösteren telefon, dün, Samsung'un resmi Çin sayfalarında tanıtıldı. Ancak kafaları karıştıran, daha önce Galaxy Folder adıyla sızan katlanabilir cebin, tanıtılan kapaklı modelle pek alakalı olmaması oldu.

Resmi olarak tanıtılan cebin ismi Samsung Hennesy (SCH-W789). Çift ekranlı cep, iki 3.27 inç'lik ekranında da 320x480 çözünürlük sunuyor. Dört çekirdekli 1.2GHz CPU ile gelen cihaz, 5 megapiksellik bir kameraya, çift sim kart desteğine sahip. "Luxury Gold" renk seçeneği de sunan cihaz, 1GB RAM'e sahip ve Android 4.1.2 ile geliyor. 

Geçtiğimiz günlerde sızan Galaxy Folder (SHF-E400K) ise çift 800x480 ekranlı, Snapdragon 400 işlemcili, 2GB RAM'li ve LTE destekli bir telefondu.

Folder ve Hennesy'nin haber kaynakları tarafından karıştırılmış olma ihtimali de var; çünkü cepler, tasarım açısından benzer görünüme sahipler. Yani ortaya bir de Galaxy Folder'ın çıkıp çıkmayacağı şu an için tam bir bilmece. Bunun dışında, iki cebin de Türkiye'ye gelme ihtimalinin düşük olduğunu üzülerek söylemeliyiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Çok kalın gözüküyor sanki

Her gün bir telefon çıkınca adamda kafa kalmaz zaten.

Neyine üzülüyorsunuz gelmeyeceği için :-)

Bu modeller demode olmamış mıydı ? Max_Real Qnx

gereksizlik abidesi......

yeter artik samsung yeter wallahi biktirdin samsung kullanicisiyim ama icim bi hal oldu

bu saatten sonra samsung neyi satışa çıkarsa satar.

youm değil miydi ya o katlanabilen model

yuvarlak tasarımlar tepki alınca tasarım mühendislerini işten çıkarmış samsung şimdi elindeki eski tasarımları kullanıyor.

androidin çöplüğü genişliyor

yuru be samsung tek kral sensin

gereksiz samsung solar teknolijisine geç artık

Piyasaya değişik bir model geliyor. Samsung zaten değişiklik konusunda çok iyi ama ! Sıradan tek ekranlı modelleri tasarımı farklı olsa çok iyi olacak. Özellikler S3 ve S4 Modelleri.

@15 Ağu 2013 23:38 ''Samsung zaten değişiklik konusunda çok iyi' İYİ MİSİN ?

Sen de yorum yaz