Samsung'un kavisli cebinin özellikleri sızdı!

Samsung'un önümüzdeki günlerde ortaya çıkaracağı bükülebilen cebinin özellikleri internete sızdı!

Samsung'un kavisli cebinin özellikleri sızdı!

Geçtiğimiz ay "kavisli cep" beklentilerimizi yükseltebileceğimizi söyleyen Samsung, bugüne kadar böyle bir cebin hangi özelliklere sahip olacağından pek bahsetmemişti.

Ancak firmanın yeni bükülebilir cebi hakkında ilk dedikodular, resmi olarak ortaya çıkmaya başladı. Kulağa çok tanıdık gelmese de AndroidSaS adındaki bir web sitesi, bükülebilen Samsung cebin özelliklerini sıraladı. Buna göre cebinizin şeklini alabilen cihaz, 4.7 inç'lik 720p çözünürlüklü ekrana, modeli belirtilmeyen dört çekirdekli bir işlemciye, 2GB RAM'e ve çift LED'li 8 megapiksellik bir kameraya sahip olacak. İddiaya göre cihazın çalıştıracağı Android sürümü yeni ortaya çıkan Android 4.3 olacak.

Bu özellikler ilk bakışta Galaxy S3'ün özelliklerini andırıyor (RAM dışında). Çok fazla beklememize gerek olmayacak çünkü cihazın önümüzdeki hafta Samsung tarafından gösterilmesi bekleniyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

teknoloji bu kadar gelişemedi. bunun bataryası ramı nereye sığacak. bu sadece bi ekran üzerine photoshop yapılmış taşmalardan belli ben photoshop uzmanı değilim ama belli oluyor.

@FURK4N81 bükülebilen ekranı samsung s3 ya da s4 ile birlikte tanıştmıştı montaj falan değil internette araştırırsan tanıtım videosunu da görebilirsin

@FURK4N81 dostum ben profesyonel photoshop kullanıcısıyım istersen biraz googledan samsungun tanıtımlarını izle. doğrusu üşenirsin ben söyleyeyim. gördüğün gerçek.

@FURK4N81 Cahil Google'a Samsung Youm ekran yaz Offical Youtube hesabına gir Samsung'un yayınladığı videoyu izle. Birşey bilmeden burayada gelme.

Plastik kasası zaten bükülüyordu ekranı bükmüşler çok mu ?

Ciddi manada merak etmeye başladım bu bükülebilen ekranın bize ne gibi bir faydasının olacağını... Önyargılı olmak istemiyorum ama olacam. Bükülebilen ekran bizim hiç bir haltımıza yaramicak etrafımıza "Bak lan bak ekranımı büküyom :D" diye hava atmak dışında. (Ne hava ne hava) Özet geçmem gerekirse : Pil sorununu çözün laaağnn!!!

esnek ekran kırılmayan ekran demek... cahil Apple fanboyları...

@grezimonk Apple - Ios, Nexus - Android... Her neyse... İkisini de beğenirim. Ayırım yapmam. Artı ve eksi yönleri var iki tarafın da. Birini korumam. Yorumum tamamen esneklikten önce gelen önemli konular üzerineydi (Şarj gibi :) )... Yorumunuza katılıyorum. Cehalet başa bela... ;) Not : Nexus 4 kullanıcısıyım. Kib by muck cnm :D

Eğer Samsung böyle bir teknoloji ile çıkış yaparsa gerçekten Apple'ı terletecek gibi görünüyor. Ancak Samsung bükülebilir ekranlardan daha çok parmak izi okuyucusuna odaklanmalıydı.

bükülebilen ekran düştüğünde yada darbe aldığında ekranın kırılmaması için. Çok cahil yorumlar görünce yazayım dedim..

Bu Apple fan boylarinin dusunme yetisi kaybolmuş.

Telefon bukulmuyor ekrani bukuluyor

sadece ekran bukulebılır.

türkiyeye satmazlar abi kırılmaz dediniz büktüm kırıldı sorunları çıkar biz meraklıyız ne kadar bükülüyo merak ederiz

bunları geçelim asıl bombayı sanal cepler yapacak,istegin şekle girebilen,küçülen büyüyen cepler.olacakmı evet olacak.çünkü bilimin sınırı yoktur.

Hala ekranı o şekilde kullanılcak telefon olarak gören var yuh diyorum Harbi cahil bu ülkedeki bi kesim.... Ekranın esnek olması yeni Kasa modellerine uyum ve ekranın kırılmaması için..... Kenar kısımları esnet çerçeve olayı bitsin helal Samsung...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir