Özel tasarımlı netbook devri...

Dünyaca ünlü tasarımcı Naoto Fukasawa Samsung için yeni bir netbook tasarladı: N310!

Bağlantınız kesilmesin

Bağlantınız kesilmesin

Bağlantınız kesilmesin

N310'da bulunan 1.3 megapiksel'lik dâhili kamera, sevdiklerinizle görsel ve işitsel olarak bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

Kolay veri transferi

Samsung N310 ile veri paylaşımı kolaylaşıyor. N310, üç farklı kart tipini okuyabilen kart yuvası, 3 USB girişi ve Bluetooth 2.0 +EDR teknolojisi ile her türlü modern fotoğraf makinesi, çevre birimi ya da ses kayıt cihazından verilerin hızlı bir şekilde transfer edilmesine olanak sağlıyor.

Çevre dostu

Samsung'un kendi sertifikasyon markası (ECO) çevre dostu özellikleri garanti eder. Bu özellikler arasında, tehlikeli madde ve materyallerin çıkarılması, etkin kılınmış enerji tüketimi ve çevreye daha duyarlı materyallerin kullanımı yer alır.

Garanti

Tüm bu üstün özellikler bütün Samsung dizüstü bilgisayarları için geçerli olan sınıfının en gelişmiş garanti hizmetleri ile destekleniyor. Dizüstü bilgisayarda bir arıza ya da hatanın oluşması durumunda Samsung'un uluslararası garanti altyapısının hizmetleri devreye giriyor ve kullanıcıların en kısa zamanda işlerine geri dönmeleri için ürünü alarak hızlı bir şekilde onarıyor ve geri veriyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir