Samsung'un yeni Galaxy'si ortaya çıktı!

Android piyasasının lideri Samsung, yeni Galaxy'leriyle yine Apple'a meydan okuyor!

  • Cem Şancı
Samsung'un yeni Galaxy'si ortaya çıktı!

Samsung'un piyasaya yeni süreceği tableti Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 için FCC'ye yaptığı başvuru, kurumun web sayfasında ortaya çıktı.

Samsung'un SM-T320 model numarasıyla FCC'ye tanıttığı cihazın, Samsung'un beklenen Galaxy Tab Pro 8.4 tableti olduğu düşünülüyor. Bir arka kamerası olan ve Wi-Fi destekli olacağı anlaşılan tabletin boyutlarından, 8.4 inç ekrana sahip olacağı da anlaşılıyor. Ekranı 8.4 inç olsa da cihazın kasasının 9.4 inç olması da onun, iri bir tablet olacağının işareti.

Samsung'un önümüzdeki Mart ayından önce üç yeni tablet tanıtması bekleniyor. Bunların ise Galaxy Tab Pro 8.4, Galaxy Tab Pro 10.1 ve Galaxy Note Pro 12.2 olacağı tahmin ediliyor. Bakalım yeni tabletler iPad ile rekabette Samsung'u hangi noktaya taşıyabilecek?

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bi samsung kullanici olarak samsung abartiyor

Ekranı 8.4 inç olsa da cihazın kasasının 9.4 inç olması da onun, iri bir tablet olacağının işareti. bu cümleyi bilerek mi kullandınız? not 8 lere bakın aynı kasa

Ekranı 8.4 inç olsa da cihazın kasasının 9.4 inç olması da onun, iri bir tablet olacağının işareti. bu cümleyi bilerek mi kullandınız? not 8 lere bakın aynı kasa hatta daha dar yani dahada başarılı + çözünürlüğü hiç söylemiyim zaten

Samsung'un tabletleri güzel,iyi,hoş ta, çoğu tabletinde 3-5 megapixel kamera koyuyor ? onlarıda 16 yada 13 mp yapsa fena olmaz dı. Apple'ın da bir farkı yok ? hep 5 mp ?

@31 Ara 2013 21:58 tabletlerde kamera kullanımızı az olduğundan üreticiler oradan kesiyolar maliyeti

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost