Samsung, uyarı ışığını böyle değiştirebilir!

Bugüne dek tüm üst düzey Samsung ceplerde gördüğümüz özellik, yeni modellerle birlikte değişebilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung, uyarı ışığını böyle değiştirebilir!

Samsung, çoğu telefonunda kullandığı uyarı LED'ini Smart Glow olarak adlandırdığı yeni bir teknolojiyle değiştirebilir.

Samsung'tan sızan dokümantasyonlar, telefonun arkasında, kamera lensinin etrafında yer alan Smart Glow'u "uyarı LED'ine bir alternatif" olarak tanımlıyor. Smart Glow, kullanıcı tarafından yapılandırılabiliyor; örneğin LED'in telefon çağrıları için farklı renkte, eposta için farklı renkte yanmasını sağlayabiliyorsunuz. "Selfie assist" adlı bir başka Smart Glow özelliği ise arka kamerayla selfie çekmeyi kolaylaştırıyor. Telefon, yüzünüz çerçeve içine girdiğinde Smart Glow ile sizi uyarıyor.

Dedikodular, Smart Glow'un ilk olarak Samsung'un selfie telefonunun 2016 sürümü Galaxy J2'de çıkacağını öne sürüyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da Galaxy J2'nin yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Bu yüzden Smart Glow'un gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini görmek için çok fazla beklememiz gerekemeyecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Hem önde hem arkada olursa daha iyi olur. Yani demek istediğim normal led i kaldırmasınlar.

Xperia SP de bundan daha şekillisi var zaten, istediğin bildirim için istediğin renk ve de müzikle senkronize olarak yanıp sönüyor( bkz. Music pulse). Eğer yaparlarsa biz yaptık çok güzel yaptık demesinler sony zaten yapmıştı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost