Samsung ve Armani iş birliği ile GT-V7650...

Samsung kullanıcıların gönlünü çalmakta kararlı: Şirketin son bombasında ünlü bir ismin imzası var.

  • Ümit Öncel
Samsung ve Armani iş birliği ile GT-V7650...
İşte Armani'nin Samsung için tasarladığı yeni cep telefonu

Samsung, tüketicilerin gönlünü çalmak için ünlü moda tasarımcısı Giorgio Armani ile bir kez daha iş birliğine gitti. 75 yaşındaki İtalyan tasarımcı, Samsung'un talebi üzerine firmanın yeni nesil akıllı telefonu tasarladı. Samsung'un yeni telefonu geçtiğimiz günlerde Armani'nin de katıldığı bir basın toplantısı ile Milan'da tanıtıldı. Armani, tasarladığı yeni GT-V7650 için şunları söyledi: "Bu telefonu tasarlarken sadece şık görünmesini değil, aynı zamanda günümüzün yöneticileri için faydalı bir araç olmasını hedefledim. Sonuçta ise hem iş yaşamının, hem gündelik hayatın her anına uygun çok özel bir akıllı telefon ortaya çıkmış oldu".

Bu ünlü modacı ve Samsung'un ilk ortak çalışması değil. İlk olarak 2007 yılında birlikte bir telefon ortaya çıkartmışlar, ardından ise geçtiğimiz yıl Night Effect adlı telefonu piyasaya sürmüşlerdi. Bu üçüncü ortak çalışmada ortaya çıkan telefonda; 3.5 inçlik AMOLED dokunmatik ekran, Win Mobile 6.5 işletim sistemi, Wi-Fi, Bluetooth desteği ve TV çıkışı bulunuyor. 5 MP kamera bulunan telefonun 8 GB'lık dahili belleği 32 GB'a yükseltilebiliyor.

Armani imzalı üçüncü Samsung cep telefonun fiyatı ise 1000 dolar yani yaklaşık 1460 TL.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

nokia çakması olmuş gibi

tasarımı çok çoook kötü

Telefonu ele almadan yorum yapmak bence çok saçma.. Telefonun Teknik özellikleri bile söylenmemiş bu yazıda. Nasıl kötü diyebiliriz ki?

samsung onmia pro b7610 görüntüsü daha güzel bence

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
nokia çakması olmuş gibi
Bugün 12:03

N97'yi andırmıyo değil hani :P

Sen de yorum yaz