Samsung Wave sahiplerine özel kampanya!

Dünyadaki tüm Samsung Wave (GT-S8500) akıllı telefon sahiplerine kampanya!

ROUTE 66 destekli Samsung Wave

ROUTE 66 bugün dünyadaki tüm Samsung Wave akıllı telefon
sahiplerine yönelik son kullanıcı kampanyasını başlattığını duyurdu.

Bu kampanya tüm dünyadaki Samsung Wave sahiplerini GPS akıllı telefonlarını 1 yıl ücretsiz hız kamerası (radar) uyarısı güncelleme hediyesiyle ömür boyu lisanslı navigasyon yazılımına terfi ettirmeye davet ediyor.

Halen Samsung'un en iyi akıllı telefonlarından biri olan Samsung Wave, Samsung tarafından dahili belleğinde haritalama ve navigasyon yazılımı yüklü olarak piyasaya sürülen ilk GPS akıllı telefondur. Bu Samsung LBS haritalama ve navigasyon uygulaması Samsung ve ROUTE 66'nın yakın işbirliğiyle geliştirildi. Bu açık platformlu Bada akıllı telefonun işletim sistemine çok iyi entegre edilen bu uygulama Bada uygulamalarıyla karşılaştırıldığında son kullanıcıya haritalama ve navigasyon deneyimi sunmaktadır. Bir Samsung Wave sahibi olan herkes bu uygulamayı hiç bir kısıtlama olmadan 30 gün ücretsiz kullanabilir. Yani, bu 30 günlük test döneminde, Samsung Wave'i hem otomobilde hem de bir yaya olarak sokak sokak sürüş talimatları ve ekrandan yönlendirmeleriyle güçlü bir haritalama ve navigasyon cihazı olarak kullanabileceksiniz. Ayrıca, bu haritalama ve navigasyon uygulamasıyla her zaman tam olarak nerede olduğunuzu ve daha önce hiç gitmediğiniz yerlere nasıl gidebileceğinizi bileceksiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Nokia da aylar önce gps ve harita hizmetlerinin ücretsiz olduğunu duyurdu.
5800 ve daha üst model telefonlarda uzun süredir bedava navigasyondan yararlanılıyor.

yazıklar olsun samsunga büyük hevesle aldım ama ücretli gps le işin ticari boyutuna çok önem verdiğini gösterdi..apps mağazasında da işe yarayacak uygulamaların çoğu ücretli.. benim gibi sizin içinde gps navigasyon önemliyse samsungdan uzak durun...

yoo bende samsung var ücretsiz kullanıyorum gps yi

Gerçekten gülünç bi durum...Böyle bi telefonda ücretli bir navigasyon lması.Şuan Nokia N8 model telefonda Bedava ömür boyu navigasyon var..Ovi.comda ücretsiz sürüsüne bereket güzel uygulamalar var.NOKİA HER ZAMAN DAHA İYİDİR ARKADAŞLAR BUNU UNUTMAYIN..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play