Samsung X520 ile laptop'ta 9 saat pil ömrü...

İnanılmaz bir pil ömrü ve çift çekirdek performansı ile ultra ince bir laptop: Samsung X520!

Kesinlikle çok daha ince

Kesinlikle çok daha ince

Samsung X520'nin ultra ince tasarımının derinliği yalnızca 24 milimetre, yani yaklaşık madeni 1 Euro kadar. Yolculuğunuz nereye olursa olsun, bilgisayarınız herhangi bir çantaya ya da bagajınızın herhangi bir yerine kolaylıkla sığacak.


Daha az taşıyın, daha fazlasını yapın
Samsung X520 o kadar hafif ki, yanınızda olduğunu bile unutabilirsiniz. 6 hücreli pil ile yalnızca 2.09 kilogram ağırlığında olan X520, ultra hafif tasarımı ile maksimum taşınabilirlik sağlıyor. X520'nin sunduğu kapsamlı fonksiyonlar ile daha az ağırlık aşıyıp daha fazlasını yapabilirsiniz.


Dışarı çıkın – Stilinizle birlikte
Gerçek bir trendsetter ile hangi sıklıkta dışarı çıkabilirsiniz?Samsung X520'nin eşsiz tek nokta stili, ince ve eksiksiz bir tasarım ve üst sınıf bir yaşam stili deneyimi sunuyor. Deniz kabuğunun simetrisinden esinlenen minimalist yapısı, içinden dışına parlak kaplamanın yanısıra belli belirsiz yükselen ama şıklığı vurgulayan gümüş-krom yan çizgileri ile dikkat çekiyor. X520, inci siyahı ve inci beyazı olmak üzere iki farklı renkte beğeninize sunuluyor.


Büyük resmi HD kalitesiyle görün
X520'deki 15.6 inç LED ekran daha keskin, daha parlak görüntüleri tam 16:9 formatta sunuyor. Böylece HD filmler ve oyunlar en gerçek haliyle ekranınıza geliyor. Rahatsız edici siyah bantlar olmadan resmin tamamını görmek ve tadını çıkarmak artık çok kolay.


Sınıfındaki en iyi işçilik
Hareketli bir hayat oldukça zor olabilir. Ancak Samsung X520 de bu koşullara dayanacak şekilde üretildi: güçlü ve ergonomik tasarımı, en yüksek kalite standartlarının ürünü. Dayanıklı gövdesi inanılmaz bir sağlamlık ve güven sağlıyor.


Kolayca bağlanın
Samsung X520'deki üç adte USB 2.0 port ve üçü bir arada kart okuyucu ile resimlerinizi, videolarınızı ve verilerinizi kolayca paylaşabilirsiniz. HDMI portu ile de televizyona bağlanmak son derece hızlı ve kolay.

Çevre dostu
Samsung'un ultra ince dizüstü bilgisayarı X520, TCO* and ECO sertifikalarına sahip. Cıva ve diğer zararlı maddelerin hiçbiri kullanılmayan X520, aynı zamanda çok daha az enerji kullanıyor. Samsung X520, güç verimliliği en üst düzeyde olan LED ekran, işlemci ve Samsung'un lider mühendisliğinin birleşimi sayesinde çevre ile dost bir bilgisayar olarak konumlanıyor.


Ödüllü Servis ağı
Tüm bu üstün özellikleri destekleyen ve koruyan ise Samsung'un sınıfındaki lider garanti ve servis hizmeti. Pek olasılık dahilinde olmasa da dizüstü bilgisayarınızda herhangi bir arıza olması durumunda, Samsung Uluslararası Garanti altyapısı ile hızlıca adresten alma, tamir ve adrese teslim hizmeti, size zaman kaybettirmeden çözüm üretiyor.

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir