Samsung'dan Yeni İndirim Kampanyası!

Samsung 'Çamaşır Makinesi ve Buzdolabı Alanlara İndirim Kampanyası'nı Başlattı

Samsung'dan Yeni İndirim Kampanyası!

Samsung Electronics, Samsung mağazalarından ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden seçili buzdolabı ve çamaşır makinesi modellerinden satın alan tüketicilerine 500 TL indirim avantajı sağlayacağı kampanyasını başlattı. Tüketiciler, 1 Kasım ile 30 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen kampanyadan seçili buzdolabı ve çamaşır makinesi modellerini Samsung yetkili bayilerinden veya shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden satın alarak faydalanabiliyorlar.

Kampanya kapsamındaki bazı Samsung çamaşır makinesi modelleri, Addwash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde yıkama işlemi başladıktan sonra, dilediğiniz zaman unuttuğunuz diğer çamaşırları ya da ilave yumuşatıcı ve deterjan eklemenize olanak sağlıyor.

Kampanya kapsamındaki bazı buzdolabı modelleri ise gıda saklama konusunda esnekliği en üst düzeyde sunarak her şeyin taze kalmasını sağlarken, Twin Cooling System özelliği sayesinde ise sıcaklık ve nemi en uygun hale getirerek kokuların birbirine karışmasını önlüyor. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutabiliyor.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiyi 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'nden ve www.samsung.com/tr/camasir-makinesi-buzdolabi-kamp... adresinden edinebilirsiniz. Samsung güncel mağaza listesi için https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play