Samsung, yine Apple için çalışacak!

Mahkeme salonlarında şov yapan Samsung ve Apple, arka planda yeni bir anlaşmaya daha imza atıyor!

Samsung, yine Apple için çalışacak!

Samsung ve Apple yine ortak bir yola giriyor. Daha önce de pek çok kez farklı projeler için birlikte çalışan, son olarak yeni iPhone'un işlemcisinin üretimi konusunda için anlaşan, ancak öte yandan rekabete de tam gaz devam eden iki dev, bu defa Apple'ın ekranlarını üretmek üzere masaya oturdu. Bloomberg'in raporuna göre Samsung, bu proje için 200 kişilik bir takım oluşturmuş durumda.

Her ne kadar dillendirilmese de Apple ve Samsung, pek çok konuda birlikte çalışıyor. Bu iki dev ne kadar çok birbirleriyle mahkeme salonlarında şov yapsalar da, aslında arka tarafta birbirleriyle iş yapıyorlar. Bu defa da yine bir proje neticesinde bir araya gelen iki teknoloji şirketinin, ekran konusunda el sıkıştığı konuşuluyor. Apple'ın yeni iPad ve MacBook'ları üzerinde çalışmak üzere 200 kişilik bir ekip kuran Samsung, Amerikalı rakibine yeni ekran teknolojileri üretme üzerine yoğunlaşacak.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

apple sürüleri samsunga muhtac neyseki yakında apple yasaklarından kurtuluyorum lumia alacam hahaha

desene olan her zaman ki gibi vatandaşa olacak

Apple herzaman Samsung'a muhtaçtı

apple gibi bi marka samsung gıbı ezık bır markadan ne konuda yardım ıstıyebılırkı hehe cok guldum bu habere :)

@mc_emrah az daha gül. ama kendi fanatikliğine. o kalitesine aşık olduğun telefonun hayati parçalarının bir çoğunu samsung üretiyor. yani kalitesini samsunga borçlu bir nevi. daha iyisi olsa idi samsunga ürettirmezdi değil mi? gerçi değil mi diye sormamam lazım. çünkü evet cevabını verebilecek olsan zaten gülüyor olmazdın. bırakalım bu fanatiz mi artık..

@16 Nis 2015 19:56 sizler güle durun parayı onlar götürsün :) herkesin müzik zevki, renk zevki gibi telefon zevki de farklıdır. kimse kimsenin zevkini eleştirip dalga geçemez. herkes kendi görüşünü beyan etsin ama apple şöyle samsung böyle diye hakarete gerek yok.

samsungun kendi telefonlarından çok appleın telefonlarının kalitesiyle ilgilenmesi..

pazarlama starejisi farklı fanatiklik kur aynı futbol gibi ama kazananlar her konuda onlar ;)

Samsung dandik olursa apple berbat samsung süper olur sa apple iyi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir