Samsung'a Nefes Aldırtan Karar!

Samsung'un canını fazlasıyla sıkan skandalda ilk gülen, yine Samsung cephesi oldu. Ama henüz hiçbir şey bitmiş değil!

Samsung'a nefes aldırtan karar!

Samsung'da sular bir türlü durulmuyor. Ortaya çıkan son skandal, geçtiğimiz sene yaşanan Note 7 skandalını fersah fersah gölgede bırakacak cinsten. Zira Samsung Başkan Yardımcısı Lee Jae-Yong, devlet desteği almak için rüşvet verdiği iddiasıyla hakim karşısına çıkmıştı.

Samsung'dan Beklenen Açıklama Geldi!

Hakim karşısına çıkartılan Lee Jae-Yong, duruşmanın ardından gözaltına alınarak merkeze nakledildi. Seul Merkez Bölge Mahkemesi tarafından gerçekleştirilen duruşma sonrası çıkan kararsa, Lee Jae-Yong'un serbest bırakılması yönünde oldu. Her ne kadar şimdilik gülen taraf Lee Jae-Yong olsa da mahkeme sürecek.

Samsung Başkan Yardımcısı Lee Jae-Yong için çıkan karar şimdilik ona ve Samsung'a nefes aldırmış gibi görünüyor. Ancak Lee Jae-Yong'un ülkeden çıkması yasaklanmış durumda. İddiaları reddeden Lee Jae-Yong için nasıl bir karar çıkacak, önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

NOTE 4 e güncelleme vermedin..milletin ahhı çıkıyor..beterin beteri var.. LE JEE YOUNG neden güncelleme vermiyorsunuz note 4.e hakkımızı helal etmiyoruz..note 4 kullanıcıları..

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir