Samsung'dan dünyanın ilk tablet piyanosu

Samsung, 100 adet Galaxy Tab S2 tabletini bir araya getirdi; bakın ortaya ne çıktı...

  • Onur Seven
Samsung'dan dünyanın ilk tablet piyanosu

Samsung'un tamamen tablet kullanılarak oluşturduğu dünyanın ilk tablet piyanosu Noel etkinlikleri kapsamında Londra'daki Spitalfields Market'te sergilendi. 100 adet Galaxy Tab S2 kullanılarak hazırlanmış piyanonun ünlü piyanist Myleene Klass'ın güçlü parmakları altında oldukça iyi bir performans göstermeyi başardığı ifade ediliyor.

Samsung Galaxy Tab S2 incelememiz için tıklayın...

Samsung Electronics İngiltere ve İrlanda da IT & Mobil Başkan Yardımcısı Conor Pierce, Samsung Galaxy Tab S2'nin ultra ince ve hafif bir tablet isteyenler için tasarlandığını söyledi. Piyanonun, cihazın 9.7 inçlik versiyonu ile oluşturulduğunu var sayarsak, enstrüman oluşturmak için kullanılan tabletlerin perakende değerinin kabaca 40 bin dolar olduğu söylenebilir.

Bunun son model tablet için oldukça ilginç bir tanıtım organizasyonu olduğunu kabul etmek gerekir. Bu girişim belki de Samsung'un yeni tabletine bir şans vermek için bazılarını ikna etmiş olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Elmacılar şaşkınlık içerisinde protesto gösterileri başlatmış durumda.

reklam olmuş adamlar reklam yapmak için kaçtane tablet kullanmışlar dedim bu tabletler satılıyormu peynir ekmek gibi açaba merak ettim tablet alan varmı bu zamanda

Yalnız bunu ilk defa Surface'lerle yapmışlardı. Biraz farklı ve büyük ama konsept aynı.

Sen de yorum yaz