Samsung'dan "eskiyi getir, yeniyi götür!"

Samsung, Galaxy S7 ile birlikte özel bir telefon yenileme programına imzasını atabilir!

Samsung'dan "eskiyi getir, yeniyi götür!"

Apple'ın kullanıcılarında yarattığı auranın yanında sunduğu cihaz yenileme ve güncelleme programlarıyla onları her yıl yeni bir Apple telefonu almaya bir şekilde teşvik ettiği biliniyor. Cupertinolu firmanın en büyük rakibi Samsung da, öyle görünüyor ki bu yaklaşımı benimseyen telefon üreticileri arasında yerini alacak.

Electronic Times'da yer alan bir habere göre Güney Koreli teknoloji devinin bir akıllı telefon güncelleme programı üzerinde çalıştığı iddia edildi. Söz konusu program kapsamında tüketiciler aylık taksitler ödeyerek bir telefonu "kiralayabilecek" ve 12 ay sonra bunu yeni bir telefonla değiştirebilecekler.

Samsung'dan konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmese de akılı telefon pazarının aslında bu yöne doğru değişmeye başladığı bir gerçek. Firmaları bu gibi uygulamalara yönelten şey ise tüketicilerin eskiden olduğu gibi telefonlarını yenilemek için fazla aceleci davranmamaları.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

2400tl para ödediğim s6 nın üzerine 500 daha ödeyip s7 alabileceksem neden olmasın ??

@29 Ocak 2016 19:14 S6'yi 500 TL sayabilirler. :D

@M3ric ahahah aynen samsung yapacağı en fazla budur :))) (s5 kullanıcısıyım)

Egerki samsung boyle bir sisteme imza atmayi halen dusunuyorsa herseyde gec kaldigi gibi bu konuda cok gec kaldi bence samsung piyasaya girdigi gunden bugune kadar ayda 10 model cikartir aldigin elinde patlar cunki ust model cikarir daha alisamadan ustmodel alirsin simdi elinde model mi kalmadi da 12 ay zaten cihaz pert oluyor ki degisim eski ver yeni al sistemine imza atacak ilk once servis ve yazilim sistemini gelistirsin ondan sonra eski alsin yeni de vermesede dert edilmez adamgibi yapsin.

Sen de yorum yaz

Turhost