Samsung'dan Hindistan için 10 yeni telefon

Bir değil, iki değil... Samsung, bu önemli pazar için 10 yeni telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor!

  • Onur Seven
Samsung'dan Hindistan için 10 yeni telefon

Hindistan'ın Çin'le birlikte dünyanın en çok fiyata duyarlı pazarı olduğu gerçeği artık bir sır değil. Güney Koreli teknoloji devi Samsung da ülke piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak yeni bir hamle yapma peşinde.

Alınan bilgilere göre Samsung Hindistan'da 9,000-18,000 INR (Hindistan Rupisi) yani 375 - 755 TL fiyat aralığında 10 adet yeni orta sınıf akıllı telefonu piyasaya sürmek için hazırlık yapıyor. Bu telefonlar arasında Android'li modeller ağırlıklı olacak ama aralarında Tizen'li modeller olması da bekleniyor. Şirket bu hamlesi ile Hindistan pazarında söz sahibi olan Micromax, Lenovo-Motorola ve Xiaomi gibi devlerle sıkı bir rekabete girmeyi hedefliyor.

Önümüzdeki Temmuz ve Eylül ayları arasında gerçekleşmesi beklenen 10 ayrı lansmanla birlikte Samsung şimdiye kadarki en büyük tanıtım organizasyonu gerçekleştirerek sektöre damgasını vuracak.

Emir Medina

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

500 karakter daha yazabilirsiniz.

çöpçü geldi haanımmmm....

Yuh.samsung un telefon çıkardığı kadar çorap değiştirmiyorum

@27 Haziran 2015 19:11 Fason üretim. :)

Samsung da Tizen de çöp.

adamlar yarı iletken üreticisi.ondan ucuza mal ediyorlar.samsung elinde imkan var ondan böyle yapıyor.diğerleri ısmarlama maliyeti yüksek oluyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost