Samsung'dan S7 ve S7 edge'e güncelleme!

Samsung, Gaalxy S7 ve S7 edge için Android 7.0'a giden yolda bir adım daha attı!

Samsung'dan S7 ve S7 edge'e güncelleme!

Teknoloji devi Samsung, bir yandan batarya sorunları yaşayan ve patlamalara yol açarak birçok kullanıcıyı doğrudan riske atan Note 7'nin yol açtığı meselelerle uğraşırken diğer yandan da diğer Galaxy cihazlarını ihmal etmemeye çalışıyor.

Daha önce yapılan duyurularda Samsung'un kendi Android 7.0 Nougat mimarisini Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge üzerinde test ettiği ortaya çıkmıştı. Bu güncellemenin yakında yayınlanması ve beraberinde Grace UX arayüzü ve bazı performans geliştirmelerini getirmesi bekleniyordu.

Fakat henüz her iki cihaza da Android 7.0 güncellemesi gelmiş değil. Diğer yandan Tech Times'da yer alan rapora göre T-Mobile kullanan S7 ve S7 edge sahipleri söz konusu GSM operatörü aracılığıyla en son yayınlanan 1 Eylül güvenlik güncellemesini almaya başladı. Yeni Samsung Cloud özellikleri getiren güncelleme ayrıca uygulamalar, ana ekran, müzik dosyaları ve dökümanlar için yeni düzenlemeler sunuyor. Ayrıca bu güncellemenin, Android 7.0 için bir hazırlık aşaması anlamına geldiği konuşuluyor.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Mevcut güncelleme ülkemize ne zaman gelecek ? ve pil konusunda bir iyileştirme söz konusu mu acaba ? şarjı resmen emiyor son güncelleme.

Ben aylar oldu kullanıyorum. Samsung daha geçecek :D (İnanmayanlar GM 4G'nin android one platformunda olduğunu bilmeyenlerdir ;) :D )

performans zaten var gsm da performans her şey dğeildir önemli olan stabilite.

2017 yılının mart ayının son haftası android 7 s7 lere gelecek

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir