Samsung’dan yeni renkli lazer yazıcı: CLP-500

Samsung’un yeni renkli lazer yazıcısı CLP-500, dakikada yazdırdığı renkli çıkış adedi, gürültüsüz çalışma özelliği, kağıdın iki tarafını birden basabilmesi ve sınıfının en yüksek kağıt kapasitesi ile farklı ihtiyaçlara aynı anda cevap verebiliyor.

Türkiye yazıcı pazarının önde gelen markası Samsung Electronics’in yeni renkli lazer yazıcısı CLP-500 Türkiye’de. Yeni yazıcı, birçok ihtiyaca aynı anda cevap verebilen benzerlerinden üstün teknik özelikleriyle dikkat çekiyor.

Sessiz…
CLP-500’nin en önemli özelliği, son derece sessiz olması. Renkli lazer yazıcılar genellikle oldukça gürültülü çalışırken, Samsung’un yeni ürününde tonerin sabit kaldığı yepyeni bir sistemle bu sorun çözüldü. CLP-500, benzer yazıcılara göre 4 desibel daha sessiz.

Hızlı…
Dakikada 5 renkli, 20 siyah beyaz sayfa basabilen CLP-500, hızlı çalışma özelliğiyle zaman tasarrufu sağlıyor.

“Dublex”…
CLP-500 ile artık tek sayfanın iki yüzüne de çıkış alabilmek için önce bir yüzün basılmasını beklemeye gerek yok. Samsung’un yeni yazıcısındaki “Dublex” özelliği ile sayfanın iki tarafı da aynı anda basılabiliyor.

Kağıt kapasitesi yüksek…
350 adet kağıt alabilen kaset, ihtiyaca göre 850 kağıda kadar çıkabiliyor. CLP-500, kendi sınıfının en yüksek kağıt kapasiteli yazıcısı.

En yüksek kağıt kapasitesini, dublex özelliğini ve hem hızlı hem de sessiz çalışma niteliklerinin birarada bulunduğu tek yazıcı olan Samsung CLP-500, sayfa başına maliyette kullanıcılara dünyanın en düşük fiyatını sunuyor.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play