Samsung'tan Galaxy S7 duyurusunun duyurusu

Samsung, Galaxy S7'nin ismini anmasa da onunla ilgili önemli bir ipucunu muhtemelen verdi!

Samsung'tan Galaxy S7 duyurusunun duyurusu

Galaxy S7'nin tanıtılacağı tarihi tam olarak bilmesek de bildiğimiz bir şey var: Bu tarihe oldukça yakınız. Şubat'taki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması beklenen telefonla ilgili yeni ortaya çıkan bir Samsung sayfası, bildiklerimizi doğruluyor.

Samsung'un buradaki web sayfasına göre Şubat ayında bizleri "büyük gelişmeler" bekliyor olacak. Sayfada roket, yıldız ve klasik telefon olmak üzere üç küçük simge yer alıyor. Ancak bunlar hakkında şimdilik tahmin yürütmekten başka çaremiz yok gibi görünüyor. Sayfada bahsedilen Şubat ayı, Galaxy S7'nin tanıtılacağına inanılan Mobil Dünya Kongresi ile aynı ay olduğundan, bahsedilen büyük tanıtımın Galaxy S7'yle ilgili olma ihtimali yüksek. Samsung'un Galaxy S7'yi 21 Şubat'ta Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtacağına inanılıyordu.

Bir eposta reklamı olduğuna inanılan Almanca sayfadaki "Daha fazla bilgi" ve "Hayır teşekkürler" düğmeleri ise aynı sayfaya çıkıyor.

Galaxy S7'nin getireceği özellikler arasında Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 2560×1440 ekran çözünürlüğü, Android Marsmallow, f/1.7 diyaframlı kamera var.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ıphone dan şaşmayın derim

@17 Ocak 2016 11:30 2.5 sene iPhone kullandıktan sonra ilk defa Android kullandım ve yaklaşık 3 senedirde kullanmaya devam ediyorum. İleri düzey bir kullanıcı olduğum için iPhone bende şöyle bir etki bıraktı. Anne, baba telefonu. Yani belli başlı programlar hariç telefonun hiç bir özelliğini kullanmayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Ayrıca her iPhone 2. iOS güncellemesinde çöp oluyor. Bu inkar edilemez. 3 senedir kullandığım Note 3 ise hiç formatlamadan ilk günkü hızında.

@17 Ocak 2016 15:22 he he kesin öyledir...

f 1.7 Olursa Müthiş Olur...

5" telefona HD bile yeter, hadi gormemisler icin FHD olsun. Nedir bu arkadas 2500 bilmem kac cozunurluk? Maliyet arttirmak didisnda hic bir anlami yok.

Kesinlikle apple samsugn androidsiz neredeyse koskoca bi hiç!!

Samsung candir.Eski samsunglari (2015)den önceki unutun.Yeni samsunlar hakaten olmuş.

Samsung batarya ekran ram konusunda süper işler yapıyor fakat her güncellemeden sonra bataryanın ömrü su gibi akıp gidiyor güncellemelerin geç gelmesi ve ram kullanımını azaltıyor sacmalığıda cabası . Iphoneden her konuda daha iyi oldukları kesın. İphone 5 5s ten sonra samsung un benzeri telefonlar çıkarmaya başlaması bunu gösteriyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir