Samsung'un Galaxy S7 için hedefi büyük!

Samsung, yeni Galaxy S7'lerinden, Galaxy S6'yı unutturacak büyük bir başarı bekliyor!

  • Cenk Atlı
Samsung'un Galaxy S7 için hedefi büyük!

Samsung'un geçtiğimiz günlerde Barselona'daki MWC 2016'da görücüye çıkan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'le ilgili beklentileri büyük. Firma bir önceki Galaxy modellerine göre birçok önemli geliştirmeyle gelen bu yeni amiral gemisi modellerinin geçtiğimiz yıl piyasaya sürülüne Galaxy S6 ve S6 edge'ten çok daha iyi bir satış performansı elde etmesini umuyor.

Güney Koreli teknoloji devinin mobil biriminin başındaki isim DJ Koh konuyla ilgili yaptığı açıklamada firma olarak Galaxy S7'nin satışlarının Galaxy S6'yı geçmesini beklediklerini belirtti. Koh ayrıca; örneğin suya dayanıklılık gibi daha önceki modellerde yer vermedikleri birçok özelliği de Galaxy S7'de sunduklarını hatırlattı.

Hem Galaxy S7'nin hem de Galaxy S7 edge'in ön siparişleri birçok pazarda başlamış durumda. 11 Mart'ta dünya çapında 60 ülkede ve ilerleyen haftalarda da diğer ülkelerde satışa çıkarılacak olan yeni amiral gemilerinin bu beklentileri ne kadar karşılayacağını bekleyip göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Samsung'un Galaxy S7 için hedefi büyük-müş! züğürt ağa 2.0 domates! haydee.. domatess!

Kaliteli kulaklık verirlerse yanında gözü kapalı alınır. Güzel telefon. Marshall veya sennheiser ile bir ortaklık yapıp kendi cihazları için kulaklık yaptırırsa birçok kullanıcının aklını çeler

S6 daha az satıcak emin olabilirsiniz

S6lar daha çok satacak bizim burda ucuzladığı için

Şahsen ben 6 yıllık iphone kullanıcısıyım lakin galaxy s7 aklımı başımdan almış durumda benim gibi birisi galaxy s7 alıyorsa samsungun yüzü baya gülecek gibime geliyor.

Şu deklanşör tuşunu neden yapmazlar, sırf bu yüzden almayacağım, bir şeyi de tam yapın, o kadar bekledik.

Ben s6 aldım keşke almasydım A serisi veya J serisi alsydım samsungda telefona çok para vermek mantıksız. S7 için samsung hayal kuruyor satmayacak çünkü üstüne bişey koyamadı. Fiyat 2500 üzeri olur kesin samsunga o parayı veren de salaktır.

@27 Şubat 2016 16:58 İphone a o parayı verenlere ne diyoruz?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost