Samsung'un Hedefi 60 milyon Galaxy S8 Satmak!

Samsung'un Galaxy S8 için koyduğu hedef, ulaşılması güç gibi görünse de Koreli deve Note 7 faciasını unutturabilir!

Samsung'un Hedefi 60 milyon Galaxy S8 Satmak!

Samsung'un Galaxy S8'den beklentilerinin yüksek olduğunu biliyorduk. Bu beklentilerin düşündüğümüzden de yüksek olduğu ortaya çıktı, çünkü firma 2017'nin sonuna kadar 60 milyon Galaxy S8 satmak istiyor.

Güney Koreli ekonomi gazetesi The Investor'ün kaynaklarına göre Samsung, bu sene Galaxy S8'i tüm gücüyle satma çabası içinde olacak. Galaxy Note 7 fiyaskosunun ardından firmanın rekor seviyelerde satış yapmak istediği söyleniyor. Samsung'un şimdiye kadar en çok sattığı telefon, 70 milyon üzerindeki satışlarıyla Galaxy S4 olmuştu. Firmanın bir yaşını doldurmaya yaklaşan en son amiral gemisi Galaxy S7 ise sadece 48 milyon satış yaptı. Bu nedenle Galaxy S8'in 60 milyon satış rakamına ulaşması pek kolay görünmüyor.

Bu kaynaklara göre Galaxy S8, bu sene Nisan ortalarında piyasaya sürülecek. Cihazın toplu üretimine ise Mart ayında başlanacak. Galaxy S8'in yeni bir tasarım, home düğmesiz, tamamen camdan oluşan bir ön yüz, çift kamera ve diğer önemli değişiklikle gelmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

s4 sahibi olarak kalem olan model beklentisindeyim

Eğer bomba yeniliklerle gelirse yaklaşır, ama fazla şansı yok, çünkü hepimiz Samsungun huyunu biliyoruz.Ayrıca bi alan bi de almayan pişman.Samsung mu? Bİ DAHA TÖVBE!Ne güncelleme gelir ne adam akıllı uygulama(yani uygulamalar yarım yamalak yapılmış, Türkçeye ve Türkiye'ye hiç saygı yok!S voice de 3-5 dil var ve Sirinin çeyreği etmez) vs vs boş telefon.

Satsınlar 1000 - 1500 TL'ye akrabalara bile alırız aga, 60 milyon değil; rahat 100'ü geçerler. :D

s4 lte ile devam 2019 kimi

f1.4 30mp kamera olması lazım,yoksa okadar paraları haketmez

5g gelene kadar note edgeye devam :)

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir