Samsung'un "kavislerine" Marshmallow desteği

Samsung'un kavisli cepleri S6 edge ve Note edge+ için, Android 6.0.1 ile çok şey değişecek!

  • Ercan Uğurlu
Oynat S6 edge'e Marshmallow desteği Samsung'un kavisli cepleri S6 edge ve Note edge+ artık kavisli ekranlarıyla daha kullanışlı olacak.

İki kenarı da kavisli yapıya sahip olan Samsung Galaxy S6 edge, kavisli kenarlarıyla daha çok tasarıma dayalı bir farklılık yaratıyor. Ancak bunun yanında işlevsellik adına büyük özelleştirmeler getirmediği bir gerçek. Arkasından gelen Note edge+ ile de aynı durumu tekrarlayan Samsung, daha sonrasından da bu kavisli kenarlar için yeni özellikler sunmamış, herhangi bir yazılım güncellemesi yoluna da gitmemişti. Fakat şimdi işler değişiyor...

Samsung'un Galaxy S6 edge ve Galaxy Note edge+ modelleri için gelecek Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi ile beraber her iki telefonun kavisli kenarları artık yalnızca güzel görünmekle kalmayacak, bunun yanında daha fazla işlevsellik sunacak.

Hemen yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi, kavisli kenarlara çok sayıda yeni özellik gelmiş durumda. Bunlar arasında S Planlayıcı, Hava Durumu, Twitter Trends, Yahoo Finans ve Spor bilgileri bulunurken, özellikle kişilere eklenen özellikler ve kenar uygulamalarının artması da sevindirici bir gelişme.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

note edge + hangi telefon modeli oluyor ???

şu videoları zorla kendi playerınızdan oynatma zorunluluğu neden. görülüyor ki videolar bu şekilde adam akıllı izlenemiyor. neden ısrar ediyorsunuz? değiştirin artık şu playerı yada video kaynağını lütfen.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost