Sanalika'ya erişim engeli kalktı!

Popüler çevrim içi oyunun kapatılması kararı kaldırıldı. Kararın detayları haberimizde...

Sanalika'ya erişim engeli kalktı!

18 Ocak 2011 Salı günü mahkeme kararıyla kapatılan Sanalika.com hakkında verilen "tedbiren erişime engelleme" kararı internet sitesinde yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir uygunsuz içeriğin bulunmadığının tespit edilmesiyle kaldırılmıştır.

Sanalika, yeniden Sanalika halkı ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu hazırlık sürecinde Sanalika'nın yaratıcısı Oyun Stüdyosu, güvenlik kapsamında yeni uygulamalar geliştirmekte. Bu uygulamalardan birkaçı; tüm kullanıcılar için cep telefonu onaylı üyelik sistemi, 18 yaş altı kullanıcılar için ebeveyn bilgilendirme sistemi ve aile koruma programı gibi ikincil güvenlik önlemlerini devreye alınmasını kapsıyor. Hazırlık sürecinde olan Sanalika'nın geliştirilmiş yeni versiyonunda uygunsuz içerik filtresi kapsamlı hale getirilecek ve kullanıcılar artık daha da güvende olacaklar.

Tüm bu hazırlık sürecinin tam olarak ne kadar süreceği hakkında kesin bir bilgi verilememekle beraber Oyun Stüdyosu bu süreçte yeni oyunu PETePET'i de yayına açmaya hazırlanıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

ya her şeyi yasaklıyorlar ileride artık meb'in bilgisayarlarında olduğu gibi yasağı aşmayı imkansız hale getirirler ve en popüler siteleri yasaklayamaya devam ederler...

niye cinselliği bu kadar karşılar..nasıl oluştuklarını sanıyorlar kendilerinin

Para veripte siteyi açmışlar

hic girilmiyorr

çok iyi yapmışlardı yasaklamakla Allah kahretsinki yine insanların ahlak dışı şeyler yapmalarına izin verdi mahkeme

ya açlmştr yln atıolr

Bunların heryerde adamları var beyler ne yazıktırki türkiyede parası olan kral kuralı uygulanıyor halen Tİb anlamıs dıgıl kımse !
Pekı neden sıteyı kapadınız ve neden hıc bır sey yokmus dıyıp gerı açdınız ? burda çelişki var beyler para verip yedırıp sıteyı açmıslar ahlak dısı senaryolarına devam edıyorlar H.Z TEAM bu işin peşini bırakmıcakdır!

bir olup buna bir son werelim oytun iyidi yawww

nie cinselliğe bu kadar karsılar, bizde cinsellik sonucu olduk diosun ama anan baban seni sanalikadaki cinsellik sonucu meydana getirmemiş. Mahremin ne olduğu öğren sen en iyisi..

adam haklı beyler

Adam King beyler

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir