Sanatçı ve tasarımcılara yönelik tablet!

Genius'un tasarımcı ve sanatçılara yönelik yeni yetenekli tableti, yüksek bir performans sunuyor!

PenSketch M912A ile beraber gelenler

PenSketch M912A ile beraber gelenler

PenSketch M912A'ın yazılımları arasında bulunan Adobe Photoshop Elements'in son sürümü ile fotoğrafları kolaylıkla ve profesyonelce düzenleyebilir veya dijital sanat eserleri yaratabilirsiniz.

PenSketch M912A ile birlikte gelen diğer bir yazılım olan Corel Painter Essentials 4 ise kolay kullanımı ile sanatsal çizim ve boyama yapmanıza veya fotoğrafları büyüleyici resimlere dönüştürmenize olanak sağlıyor.

Genius'ın özel olarak geliştirdiği PenDrawer yazılımı ile fotoğraflara kişisel notlar veya imzalar ekleyebilir ve JPG, TIF, BMP vs. gibi popüler dosya türlerinde kaydedebilirsiniz.

PenSign'ı kullanarak dijital imzalarınızı pratik bir biçimde Microsoft Office programlarına kendi el yazınız olarak ekleyebilirsiniz. Pen Toolbar ise el yazısı ile notlar yazmayı ve belge imzalamayı kolaylaştıran hepsi bir arada not yazılımı.

Fotoğraf düzenleme, çizim yapma ve profesyonel sanat çalışmaları için, sahip olduğu özellikler ve yazılımlar ile özellikle sanatçılar ve tasarımcılar için ideal bir grafik tablet olan PenSketch M912A, Windows 7/Vista/XP ve Mac OS 10,4 ve üstü ile uyumlu.

Son Kullanıcı Fiyatı: 618,99 TL

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Üff ya.. param olsa alacağım.. elimde bir tane var ama sadece idare ediyor Lapazz ın..

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
PenSketch M912A ile beraber gelenler
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir