Sandisk: Bu bellek kartı çok hızlı...

SanDisk'in yeni bellek kartı Extreme SDHC, veri aktarım hızı ile rakiplerine nal toplatacak...

Sandisk'ten en hızlı SD kart!

30 MB/sn'lik yazma ve okuma hızı ve 32 GB'lik depolama kapasitesiyle SanDisk'in yeni yüksek kapasiteli SD kartı fotoğraf ve video tutkunlarının dijital SLR fotoğraf makinelerinden en yüksek verimi elde etmelerini sağlıyor.

SanDisk pazardaki en hızlı 32 gigabaytlık yüksek kapasiteli SD (SDHC) kartı duyurdu. Saniyede 30 megabayt yazma ve okuma hızındaki2 32 GB'lik SanDisk Extreme SDHC kart, endüstri lideri performansla geniş depolama kapasitesini birleştirerek, dijital fotoğraf tutkunlarının günümüzün dijital SLR fotoğraf makinelerinin gelişmiş özelliklerinden yararlanmalarına yardımcı oluyor.

"Giriş düzeyinden orta düzeye kadar dijital SLR fotoğraf makineleri pazarı gün geçtikçe büyüyor ve yüksek kapasiteli Secure Digital (SDHC) kartlar da bu cihazlar için yaygın kullanılan kart formatı haline geliyor," diyen SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, "32 GB depolama alanı ve 30 MB/sn yazma ve okuma hızı sunan kartımız dijital SLR fotoğraf makinesi kullanıcılarının yer ve hız sınırları konusunda endişelenmeden fotoğraf çekmelerini sağlıyor. SanDisk Extreme SDHC kartlar tüketicilere daha keyifli bir kullanıcı deneyimi sunarak onlar için gerçekten önemli olana, yani çektikleri resimlere odaklanmalarına olanak tanıyor," diye belirtiyor.

Şimşek gibi yazma hızıyla bütün görüntüler hızla yakalanıyor
Bir bellek kartının yazma hızı, peş peşe hızlı fotoğraf çekimlerinde fotoğraf makinesinin genel performansı açısından çok önemli bir rol oynuyor. Kart veriyi yeterince hızlı işleyemezse kartın fotoğraf makinesine yetişmesi gerekeceğinden 'burst' modunda çekim beklenmedik bir şekilde duraklayabiliyor. Burst modu sıkışmaları, özellikle spor ya da diğer hızlı hareketli etkinliklerde çekimin eksik olmasına yol açıyor. SanDisk Extreme SDHC kart en yüksek veri aktarım hızını sağlayarak tüketicilere dijital SLR fotoğraf makinelerinden tam kapasiteyle yararlanmalarına olanak tanıyan bir bellek kartı sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

okudum kendime geldim gerçekten müthiş acaba fiyatı ne kadar ?

resmen bomba bi haber öbür kart standartlarının bittigi andır
birde artık tırnak büyüklügünde 32gb bilinen herşeyin degişmesi demek bunun yakında256lıklarıda cıkar düşünsenize neler olur ozaman

Bu gidişle SSD lerde yalan olacak galiba

O kadar detayli haber yapmissiniz ama fiyatini belirtmemissiniz....

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir