SanDisk'in Türkiye atağı!

SanDisk, yeni adımıyla Türkiye'de daha da güçlendi: İşte dev işbirliğinin detayları...

Türkiye'deki kullanım yaygınlığı artacak

Türkiye'deki kullanım yaygınlığı artacak

SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, yapılan işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: "Aztek Teknoloji son derece güçlü bir saha ekibine sahip bulunuyor. Bu sayede SanDisk olarak ürünlerimizi kullanıcılara daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Özellikle teknoloji alanında faaliyet gösteren zincir mağazaların beklentileri her geçen gün artıyor. Aztek Teknoloji'nin bu beklentileri en iyi şekilde karşılayacağını düşünüyor ve tüm ürünlerimizin Türkiye'deki kullanım yaygınlığının artacağına inanıyoruz.

Aztek Teknoloji Yönetici Ortağı Hasan Ütebay ise konuyla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: "Her zaman alanında lider markalarla çalışmayı prensip edinen firmamız SanDisk ile bu yönde önemli bir adım atmış oldu. Yetkin satış destek ekibimiz ile müşterilerimize mağazalarında verdiğimiz hizmeti bu alana da yayarak SanDisk'in tüm ürün gruplarındaki liderlik konumunu pekiştirip daha üst seviyelere taşımak en büyük amacımız."

Aztek'in SanDisk distribütörü olmasıyla birlikte SanDisk'in Türkiye'deki distribütör sayısı Penta ve Arena ile birlikte üçe çıktı.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Türkiye'deki kullanım yaygınlığı artacak
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir